Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Квартирний облік покращення житлових у мов

09.08.2013 12:22

Я, з своєю свекрухою проживаю в одній кімнаті ж .площею 20 кв.м, обоє маємо постійну прописку.

Згідно Закону України «Про статус ветеранів війни і їх соціальний захист» я маю право на позачерговепокращення жилових умов.

Моя свекруха інвалід ІІ гр..з/з 1933р народж. Тяжко-хвора
Згідно медичного висновку ЛКК Наказу МОЗ УРСР №52 від 08.02.1985р / де вказано, що вона не може проживати зчленами своєї сім ї в одній кімнаті/, та Закону України «Про дітей-війни має право на першочергове покращення житлових умов, алевиконавчий комітет с/ради Законів та медичний висновок не
беруть до уваги, винесли рішення про відмову у постановці мене на квартирний облік для покращення житлових умов,мотивуючи, що середній рівень забезпеченості в населеномупункті на одну особу 7.8 м. кв.рахуючи, що я з свекрухою в одній кімнатіСІМ Я 7,8м.кв.х 2особи—15.6 м.кв, а в нас кімната 20м.кв

Правомірно це чи ні? Можна рахувати мене з свекрухою при постановці на квартирний облік однією сім єю в одній кімнаті? Чи ми дві сім ї в одній кімнаті?





Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 10.08.2013 02:50

Відповідь. Думаю, що ні (оцінка попередня бо відсутні документальні дані). Ні. Так.

Неправомірність дій та/або бездіяльність суб'єктів владних повноважень (в даному випадку с/ради) можна та потрібно оскаржувати до суду, однак, строк позовної давності в таких справах не перевищує 6 місяців з дати такої дії чи то бездіяльності. Поспішайте....

Також використовуйте поради моїх колег.

За необхідності зможу допомогти у супроводженні Вашого питання, тощо.


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 09.08.2013 13:14
ответ исправлен 09.08.2013 13:15

Добрий день.

Відповідно до ЖК України. а саме ч.1 абз. 3 ст. 34, потребуючими поліпшення житлових умов визнаються громадяни, які хворіють на тяжкі форми деяких хронічних захворювань, у зв'язку з чим не можуть проживати в комунальній квартирі або в одній кімнаті з членами своєї сім'ї.

Перелік зазначених захворювань затверджується Міністерством охорони здоров'я Української РСР за погодженням з Українською республіканською радою професійних спілок.

Якщо хвороба вашої тещі є в цьому переліку, то відмова у постановленні на квартирний облік незаконною, а тому її потрібно оскаржувати в суді.

Якщо ви спільно проживаєте і ведете спіьне господарство то фактично ви є сімєю.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?