Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Як можно юридично себе захистити?

24.06.2014 12:45

Я працюю маніпуляційною медичною сестрою у терапевтичному відділенні, робота пов’язана з ризиком для здоров’я. Коли починається період відпусток, працівників не вистачає, мене можуть відправити в інше відділення, бо там більш роботи і т. д. і т. п. Ніякого розпорядження головного лікаря не має, лише на словах «йди працюй», у разі аварії відповідальність несу тільки я. Скажіть будь ласка якими юридичними документами я можу захистити свої інтереси? Дякую!





Ответы юристов

0
фото
Off-line Жифарский Евгений
юридическая компания
Луганск
ответил 24.06.2014 15:31

"у разі аварії відповідальність несу тільки я."

Вы несете ответственность только в пределах обязанностей по должностной инструкции.


0
фото
Off-line Шувар Надежда
юрист
Киев
ответил 24.06.2014 14:29

Власник або уповноважений ним орган не має права вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовим договором. (ст. 31 КЗпП України). Для повного розуміння ваших обовязків - ознайомтесь із вашим трудовим договором, посадовою інструкцією.

Більше того, тимчасове переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, допускається лише за його згодою.

Власник або уповноважений ним орган має право перевести працівника строком до одного місяця на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди, якщо вона не протипоказана працівникові за станом здоров'я, лише для відвернення або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій, а також інших обставин, які ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи нормальні життєві умови людей, з оплатою праці за виконану роботу, але не нижчою, ніж середній заробіток за попередньою роботою.(ст. 33 КЗпП України). Але навіть при цьому все має бути документарно оформлено, а не на словах "йди працюй". 
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 24.06.2014 12:59

Вимагайте надання посадової інструкції та дійте виключно в її межах



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?