Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Викрадення майна

24.06.2014 11:53

10.08. вступило в силу рішення суду про розподіл спільного майна подружжя(будинок 1\2 х 1\2).розлучення відбулося за рік до розподілу.

29.11.позивач (зі своїми родичами та друзями) вривається в половину будинку виділену відповідачу та виносить речі.

цього ж дня виконавча видає постанову про виділення позивачу 1\2 будинковолодіння. хоча до цього часу будинок вже розділений (замуровані вікна двері.зроблений окремий вхід) та в половині відповідача проживають квартиранти(які і є свідками.)

3.12 позивач знову вривається в половину будинка відповідача знову забирає речі та знімає частини водопостачання цієї половини будинку.   ----(речі як спільні так і придбані після розлучення)----

міліція справи закриває.після скарг прокуратура дає відповідь:-враховуючи ваші наполегливі вимоги про притягнення до кримінальної відповідальності колишнього чоловіка та інших його рідних за наявності ознак злочину приватного звинувачення рішення про закриття кримінальних провадженнь скасовані.триває досудове дослідування....-вказанні матеріали обьєднано за єдиним номером.що сприятиме дослідженню всіх обставин які підлягают доказуванню.

запитання:

1. за якою статею міліція повинна кваліфікувати злочин?

2.чи може потерпілий знайомитись на данному етапі зі справою(слідчий відмовив - до закінчення розслідування)

3.що означают слова прокуратури:-- приватного звинувачення?



Комментарии автора вопроса

24.06.2014 12:06
2. безумовно, може.---- як може якщо слідчий відмовив. дослівно:- поки справа знаходиться в розслідувані можете тільки знайомитись з матеріалами які надали ви(???)))).з повною справою знайомитеся коли справу завершать.(знову закриють і знову пиши скарги)))



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 24.06.2014 12:16

2. безумовно, може.---- як може якщо слідчий відмовив. дослівно:- поки справа знаходиться в розслідувані можете тільки знайомитись з матеріалами які надали ви(???)))).з повною справою знайомитеся коли справу завершать.(знову закриють і знову пиши скарги))) - відмова необгрунтованна.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 24.06.2014 11:57

1. залежить від кваліфікуючих ознак (ст. 185 та ст. 186 КК України ближче за все);

2. безумовно, може.

Якщо потрібна допомога, пишіть, телефонуйте.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?