Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Ввезення автомобіля

05.08.2013 17:41
Добрий день! Хочу тимчасово ввезти авто в Україну. Авто особистого користування, не моє, але ввозити буду я. Мене цікавить які митні платежі потрібно заплатити. Точніше чи повністю їх потрібно сплачувати чи якусь їх частину частину?

Подзвонив на гарячу лінію в Міндоходів, після того як задав запитання, сказали зачекати і вибили мене...



Ответы юристов

0
фото
Off-line Глядик Богдан
юрист
Киев
ответил 05.08.2013 19:44

Лист від 5.03.2013 року - це повна нісенітниця. 1) Усі наведені терміни в листі відносяться до митного режиму транзиту і до тимчасового ввезення не мають ніякого відношення. 2) Як я зрозумів автор питання хоче ввезти транспортний засіб особистого користування на один рік. Це питання в українському законодавстві регулюється статтею 380 Митного кодексу України. Якщо ввозити буде нерезидент, оплачувати не потрібно нічого (навіть по Митному кодексу). Якщо ввозити буде резидент, тоді Митний кодекс передбачає також нісенітницю, але все ж... а саме, Кодекс дозволяє ввезення авто на термін до одного року після сплати всіх митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів. Але при митному режимі інмпорту, "за ті ж гроші" авто ввозиться на постійно

А от Конвенцію про тимчасове ввезення Україна як держава ігнорує повністю. Зокрема додатком С до цієї конвенції передбачено звільнення від сплати митних платежів та інших зборів. Думаю про ситуацію з таким "звільненням" відомо усім. 

Ось так і живемо (вибачте за цитату, ні до кого особисто це не застосовується): "чого бідні, бо дурні, чого дурні, бо бідні"


0
фото
Off-line Романченко Артём
юрист
Киев
ответил 05.08.2013 17:46
ответ исправлен 05.08.2013 17:52

Здравствуйте!

На сегодняшний день Вы без растаможки автомоблия можете ввезти его не более, чем на 20 дней. В противном случае штраф 8500 грн. Поэтому уплачивать надо все таможенные платежи согласно закона.

Основание: ст.ст. 108, 470 Таможенного кодека Украины, Письмо Государственной таможенной службы Украины от 05.03.2013 г. N 11.1/2-12.2/2172-ЕП



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?