Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Як прописатися в квартирі?

21.06.2014 22:00
Допоможіть вирішити проблему, а проблема така:є квартира приватизована на 5-х чоловік усім по 1/5 частині, тобто я маю право власності на 1/5 частину квартири, про що вказано у Витягу з реєстру, також 1/5 має моя неповнолітня донька, та по 1/5 мій батько та брат і братова неповнолітня дитина, всі пятеро ми там приписані, а тепер я хочу приписати свою жінку на свою частину, але в ЖЕКі нам відмовили в реєстрації моєї дружини мотивуючи тим, що необхідна письмова згода всіх інших власників на реєстрацію дружини, але брат категорично проти - тобто письмового дозволу він 100% не дасть, постає питання чи правомірно паспортист ЖЕКу відмовила в реєстрації адже 1/5 частина квартири є моєю власністю, а згідно приписів ЦК України власник має право повністю розпоряджатися своєю власністю на власний розсуд. Чи можу та чи маю право без згоди інших приписати жінку на свою 1/5 частину, тим паче, що наша дитина теж має 1/5 та прописана тут як і я????

Комментарии автора вопроса

21.06.2014 22:16      комментарий относится к Юсти Любовь Юрьевна
большое спасибо!!!

21.06.2014 22:14      комментарий относится к Ковтун Наталия
В ЖЕКі казали що можна приписати через суд - підскажіть як?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Юсти Любовь Юрьевна
юрист
Харьков
ответил 21.06.2014 22:32
этот ответ относится к Костромина Виктория

Выделить 1/5 часть в натуре в изолированной квартире - невозможно)))


0
фото
FIND
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 21.06.2014 22:16

нужно согласие всех собственников ! если бы ваша часть была выделена - тогда согласие не нужно



с ув. Костромина Виктория , тел. 067-392-07-61, 050-208-41-00, 063-511-80-99, kostromina.uryslygi@ukr.net, частные консультации - платные
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Юсти Любовь Юрьевна
юрист
Харьков
ответил 21.06.2014 22:14

Можно без согласия других совладельцев, но это только по решению суда, при фактическом проживании Вашей жены в квартире, кроме того следует установить порядок пользования квартирой по ст.358 ГКУ, в котором определить, что члены семьи собственника имеют право на проживание в квартире независимо от согласия совладельцев, в том числе и их члены семьи имеют право также проживать в квартире.

Стаття 358. Здійснення права спільної часткової власності

1. Право спільної часткової власності здійснюється співвласниками за їхньою згодою.

2. Співвласники можуть домовитися про порядок володіння та користування майном, що є їхньою спільною частковою власністю.

3. Кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частини спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності. У разі неможливості цього він має право вимагати від інших співвласників, які володіють і користуються спільним майном, відповідної матеріальної компенсації.

4. Якщо договір між співвласниками про порядок володіння та користування спільним майном відповідно до їхніх часток у праві спільної часткової власності посвідчений нотаріально, він є обов'язковим і для особи, яка придбає згодом частку в праві спільної часткової власності на це майно.


0
фото
Off-line Беликов Олег Александрович
юридическая компания
Харьков
ответил 21.06.2014 22:09

Витяг з Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні

Для реєстрації місця проживання особа або її законний представник подає до територіального підрозділу ДМС України, а після утворення центрів надання адміністративних послуг (далі - центр) - до відповідного центру:

письмову заяву про реєстрацію місця проживання;

документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;

квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;

талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні (у разі зміни місця проживання в межах України). Талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні не подається у разі оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання;

документи, що підтверджують:

право на проживання в житлі - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї на реєстрацію місця проживання.

Так що без згоди співласників ніяк.


0
фото
Off-line Ковтун Наталия
юрист
Киев
ответил 21.06.2014 22:08

ЖЭК прав. поскольку квартира не вся принадлежит Вам, а есть еще совладельцы и обязательно нужно их согласие на регистрацию не собственника квартиры. скажите брату, что когда ему нужно будет прописать кого-либо Вы так же не дадите своего согласия...может дойдет до него.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?