Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Який штраф буде якщо не зявлятися до воєнкомату по повістці?

21.06.2014 16:33
Який штраф буде якщо не зявлятися до воєнкомату по повістці? чи можна не зявлятися до 26 років на воєнкомат, а потім заплатити штраф і отримати військовий білет?
зараз мені 21 рік.

Комментарии автора вопроса

21.06.2014 17:06      комментарий относится к Беликов Олег Александрович
але в статті 210 про уголовну відповідальність нічого немає!
Порушення військовозобов'язаними чи призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, а також порушення порядку проходження навчальних зборів (занять) у навчальних закладах Товариства сприяння обороні України та професійно-технічних навчальних закладах -

тягнуть за собою накладення штрафу від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті або частиною першою статті 211 цього Кодексу, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, -

тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.



Ответы юристов

0
фото
Off-line Беликов Олег Александрович
юридическая компания
Харьков
ответил 21.06.2014 18:46

Вам надо руководствоваться ст.ст. 335-336 Уголовного кодекса Украины, а не Кодекса об административных правонарушениях.


0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 21.06.2014 17:23

За неявку у військкомат за повісткою загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 85 до 119 грн., за порушення законодавства про мобілізацію передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 17 до 51 грн., за умисне знищення приписного свідоцтва або військового квитка - штраф у розмірі від 17 до 51 грн. За ухилення від призову за мобілізацією в ст. 336 Кримінального кодексу України прописана відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років. 


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 21.06.2014 16:40

Можно отримати ще і строк позбавлення волі.


0
фото
Off-line Беликов Олег Александрович
юридическая компания
Харьков
ответил 21.06.2014 16:39

Вначале это будет административная ответственность, ограничитесть штрафом, однако потом уже уголовная. Да и пять лет прятатся где - нибудь прийдется.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?