Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

У меня сложилась такая ситуация

20.06.2014 12:45

У меня сложилась такая ситуация, переспал с 15 летней девочкой. Знал что ей 15 лет. Мне 17. Половой акт происходил по обоюдному согласию. Получилось так что она забеременела. Какая мера уголовного наказания за это предусмотрена. Как можно избежать уголовного наказания, теперь она говорит что подает заявление  в милицию  за (розбещення неповнолітньої особи) что мне может светить срок или что? А і + до цього вона чекала поки виповниться мені 18 років щоб я ніс кримінальну відповідальність вона вже 7 місяці а заяву подає тільки зараз для суду буде різниця коли подана заява чи не буде! Все таки 7 місяців пройшло, а вона тільки зараз подає заяву! І жинитись не варіант тому що радаки проти що її що і мої! і ми з нею не говоримо ні нічого! У меня переписка есть где все описано пополочкам от, а до я! єто можєт считаться за доказательства? Что я ее не совращал! Там дажє есть угрозы что пасадит меня! Да и так кое-что в Аске что она 100% я так думаю будет говорить что я всем рассказал что она залетела ну сливал информацию! Есть доказательства что она сама это все слила в город где она и я живу! У, а в общем что может выйти для меня? Там штраф или что?





Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 20.06.2014 18:53

Моя думка не відрізняється від інших і я також думаю що у цьому випадку кримінальної відповідальності можна легко уникнути, проте, не без допомоги адвоката і у тісній співпраці х органами досудового слідства.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 20.06.2014 16:04
этот ответ относится к Закалюжна Інна

Инна, этот вопрос действительно уже был, стиль изложения повторяется.

Автору - уголовного наказания можно избежать, поскольку половой акт был по обоюдному согласию, нанимайте адвоката.


0
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 20.06.2014 13:47
этот ответ относится к Шаповал Вячеслав

Випадок типовий для сучасної України та сучасної молоді....я також спочатку подумала що один і той самий автор знову задає одне і те саме питання, але, Вячеслав, таких хлопців тисячі і ніхто не хоче відповідати по закону за "дорослі" вчинки......

Відповідати не стану, вже надавала консультації з цього питання.

Автору запитання раджу зайти у розділ Консультації юристів і по пошуковій системі знайти аналогічні відповіді (там їх безліч).


0
фото
Off-line Сергеев Артем
юрист
Харьков
ответил 20.06.2014 13:35
этот ответ относится к Антон Тесля

Согласен полностью с коллегой. Если девушка физически развита, то Вы могли не догадываться что она несовершеннолетняя и т.п.

Ишите нормального, не "крутого" адвоката и будет Вам счастье. И девушке скажите что ребенку отец-уголовник не сильно поможет.


0
фото
Off-line Поддубная Анна
юрист
Киев
ответил 20.06.2014 13:07
ответ исправлен 20.06.2014 13:08

Я вважаю, що ваші дії ніяк не можуть кваліфікуватись за ст. 156 "розбещення неповнолітніх", оскільки Фізичне розбещення - це, зокрема, оголення статевих органів винної або потерпілої особи, мацання їх, інші непристойні дотики, які викликають статеве збудження, навчання онанізму, вчинення у присутності потерпілого статевого акту, акту онанізму, задоволення статевої пристрасті неприродним способом, схилення або примушення потерпілих до вчинення певних сексуальних дій між собою або щодо винного тощо. Диспозицією ст. 156 охоплюється також задоволення статевої пристрасті винного неприродним способом (наприклад, оральний або анальний секс), якщо при цьому щодо особи, яка не досягла 16-річного віку, не застосовується фізичне чи психічне насильство та не використовується безпорадний стан потерпілої' особи.
Природні статеві зносини з особою, якій не виповнилось 16 років і яка не досягла статевої зрілості, за її згодою кваліфікуються за ст. 155. Ст. 155 КК "Статеві зносини з особою яка не досягла статевої зрілості".Статева зрілість полягає у завершенні формування організму чоловіка чи жінки, коли статеве життя, а для жінок, крім того, запліднення, вагітність, пологи та годування дитини е фізіологічне нормальною функцією і не завдає шкоди подальшому розвиткові організму. Оскільки дівчина завагітніла, вона досягла статевої зрілості і ваші дії не підпадають під кваліфікацію ст. 155. Проте знову ж таки буде проведена експертиза, яка точно встановить даний момент. В будь-якому випадку, в разі відкриття кримінального провадження, необхідно звернутись до адвоката. Вважаю, що повоювати є за що.


0
фото
Off-line Антон Тесля
юридическая компания
Мариуполь (также Харьков, Киев, Полтава, Кременчуг)
ответил 20.06.2014 12:49

Вы можете избежать уголовного наказания. Обратитесь к адвокату, хорошему адвокату. Выход из ситуации есть.


0
фото
Off-line Шаповал Вячеслав
юрист
Чернигов
ответил 20.06.2014 12:47

Єтот вопрос уже задавали неоднократно, от того что вы будете его задавать каждый день законодательство Украины не поменяеться



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?