Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

повторна реєстрація ТМ

22.06.2012 10:40
Потрібна консультація юриста. Я декілька років назад зареєстрував словесній символ торгової марки, рік назад припинилася дія свідоцтва, поновлювати одразу не захотів, але зараз розумію, що мені це потрібно. Зараз беруть сумніви чи хтось міг зробити повторну реєстрацію знака? Та чи маю я право на даний момент зробити повторну реєстрацію? Дуже надіюсь на відповідь. Дякую



Ответы юристов

0
фото
Off-line Кожарко Елена
юрист
Киев
ответил 22.06.2012 10:40

В ст. 22 ЗУ «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг» сказано - «Ніхто інший, крім колишнього власника свідоцтва, не має права на повторну реєстрацію знака протягом трьох років після припинення дії свідоцтва.» Отже за Вас це зробити хтось інший не міг, а Ви ще маєте час на повторну реєстрацію знака.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?