Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

ЖКХ

16.06.2014 09:17
В меня частный дом,пришли работники горгаза,спросили разрешения войти в дом проверить газовое оборудования. Я разрешил. Замечу счетчик по газу у меня снаружи на дому. Вопрос, имеют ли работники право заходить в дом по своей служебной работе и имею ли я право не дать им разрешения войти в мой дом?

Комментарии автора вопроса

16.06.2014 09:20
ЖКХ



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Петрова Ирина
юрист
Киев
ответил 16.06.2014 20:50

Ви зобовязані безперешкодно допускати у свої житлові та підсобні приміщення, де розташовані газові прилади і пристрої, лічильники газу, представників газопостачального (газорозподільного) підприємства після пред'явлення ними відповідних службових посвідчень. 


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 16.06.2014 17:25

Согласен с коллегами, имеют право проверять газовую систему по всему дому.


0
фото
Off-line Юрий Юрий
адвокат
Артемовск
ответил 16.06.2014 09:24

29. Споживач зобов'язаний:

укласти договір в письмовій формі;

{Абзац другий пункту 29 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 165 від 17.02.2010}

пройти інструктаж з безпечного користування газом у побуті, в тому числі ознайомитися з інструкцією з правил безпечного користування газовими приладами і пристроями;

виконувати вимоги Правил безпеки систем газопостачання та цих Правил;

своєчасно вносити плату за надані послуги з газопостачання;

невідкладно повідомляти аварійно-диспетчерську службу газорозподільного підприємства про всі недоліки в роботі системи газопостачання;

у разі відсутності лічильника газу письмово повідомляти не пізніше ніж у місячний строк газопостачальне підприємство про всі зміни, що стосуються видів споживання природного газу;

раціонально використовувати газ, обережно поводитися з газовими приладами і пристроями;

забезпечувати збереження і цілість лічильників газу та пломб на них;

утримувати у разі проживання в приватному будинку димові та вентиляційні канали в технічно справному стані (своєчасно проводити їх очищення та перевірку), здійснювати вентиляцію підвальних приміщень та герметизацію вводів інженерних комунікацій (для води, тепла, електрокабелів тощо);

не пізніше ніж за сім днів до звільнення приміщення або повного припинення газопостачання письмово повідомити газопостачальне (газорозподільне) підприємство про розірвання договору та розрахуватися за послуги з газопостачання;

знімати фактичні показники лічильника газу;

{Пункт 29 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 165 від 17.02.2010}

безперешкодно допускати у свої житлові та підсобні приміщення, де розташовані газові прилади і пристрої, лічильники газу, представників газопостачального (газорозподільного) підприємства після пред'явлення ними відповідних службових посвідчень для:

- локалізації та ліквідації аварійних ситуацій;

- відключення та заміни газових приладів і пристроїв, усунення порушень і несправностей в їх роботі, проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання і дворових газопроводів, перевірки показань лічильників газу, наявності та цілості пломб на них;

- демонтажу або монтажу лічильників газу, пов'язаного з проведенням їх планової повірки;

- звіряння показників фактично використаних у попередньому році та першому півріччі поточного року обсягів природного газу;

{Пункт 29 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 165 від 17.02.2010}

- установлення лічильника газу, що здійснюється з ініціативи та за кошти газопостачальних (газорозподільних) підприємств або за рахунок інших джерел;

проводити на вимогу газопостачального підприємства у строки, передбачені пунктом 10цих Правил, звіряння фактично використаних у попередньому році та першому півріччі поточного року обсягів природного газу з підписанням відповідного акта.


0
фото
Off-line Ковтун Наталия
юрист
Киев
ответил 16.06.2014 09:21

работники газового хозяйства не всегда ограничиваются только счетчиками. в их обязанности входит и проверка всей газовой системы. кроме того, участились взрывы газовых установок. работники газа должны иметь доступ к газовым коммуникациям по всему дому (где они проходят).



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?