Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи можують лікарі переписати лікарняний?

13.06.2014 15:25

Доброго дня. В мене до вас таке питання, чи можуть лікарі переписати лікарняний лист. Я лікуюся в тубдеспансері, працюю на друга, ліканяний з печатями фризіатрії (всі знають що вони лікують) дати його неможу. Так як відразу будуть ходити різні чутки промене. Ті хто взнали де лікуюся обходять мене стороною. Роботу втрачати нехочу (продаю сувеніри) форма туберкульозу незаразна (туберкульоз кісток). Та тепер незнаю що мені робити. Або звільнятися з роботи чи чекати доки вони самі звільнять мене бо я цей лист недам їм, або є ще такий варіант але назню чи таке можна робити, щоб лікарі з звичайної лікарні чи поліклініки переписали його і поставили свої печатки?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Тарковская Луиза
юридическая компания
Киев
ответил 13.06.2014 15:50

Добрий день!

Лікарняний не перепишуть, проте, Ваш діагноз не є підставою для звільнення!

А тим хто запитує просто кажіть, що за форма захворювання, адекватні люди все зрозуміють!


0
фото
Off-line Поддубная Анна
юрист
Киев
ответил 13.06.2014 15:49

Згідно п. 2.3.Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності Діагноз вказується лише за згодою хворого, але в будь-якому випадку назва відділення, що видала лікарняний та печатка має бути зазначена


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 13.06.2014 15:41

Нет, не могут, это подлог документов - уголовное наказуемое деяние.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?