Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

операція без дозволу

20.06.2012 13:19
Добрий день. Я та моя родина обслуговуємося в лікарні «БОРИС» Одного разу моя дочка втратила свідомість в університеті, і її не могли привезти до тями, їй викликали звичайну швидку допомогу та прооперували, не поставивши мене в відомість щодо цього. Чи мали вони право оперувати?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Кожарко Елена
юрист
Киев
ответил 20.06.2012 13:19

Згідно п.5 ст. 284 ЦКУ – «У невідкладних випадках,  за  наявності  реальної  загрози життю   фізичної  особи,  медична  допомога  надається  без  згоди фізичної  особи  або   її   батьків   (усиновлювачів),   опікуна, піклувальника». Отже лікарі мали право, в екстреній ситуації, діяти без попередньої згоди.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?