Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи має право сіль. рада забрати в мене землю (призначення "під будівництво")

10.06.2014 01:31

В мене така ситуація. Сіль.рада виділила мені землю із призначенням "для будівництва житл. будинку".  Один із сільських депутатів сказав мені що якщо я протягом 5 років не розпочну будівництво (хоча б не заллю фундамент) то сіль.рада матиме право забрати в мене цю зем. ділянку. Цікавить чи дійсно це правда, тобто чи є якісь терміни щодо початку забудови ділянки? 





Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 10.06.2014 09:23

Согласен с коллегой, отменить акт может только суд.


0
фото
Off-line Царенко Александр
адвокат
Белгород-Днестровский
ответил 10.06.2014 03:41

На практиці можуть винести рішення про скасування чи зміну рішення, яким Вам надано земельну ділянку, однак це не зовсім законо, та у разі винесення такого рішення, раджу Вам звернутися до суду.

 Відповідно до статті 19 Конституції України ( 254к/96-ВР ) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією ( 254к/96-ВР ) та законами України.

При вирішенні в судовому порядку питання про недійсність документів, виданих на підставі переглянутого рішення органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування про скасування свого рішення, за яким земельна ділянка була неправомірно одержана у власність чи користування, слід враховувати Рішення Конституційного Суду України від 16 квітня 2009 р. № 7-рп/2009 (справа про скасування актів органів місцевого самоврядування), відповідно до пункту 5 мотивувальної частини якого органи місцевого самоврядування не можуть скасовувати свої попередні рішення, вносити до них зміни, якщо відповідно до приписів цих рішень виникли правовідносини, пов’язані з реалізацією певних суб’єктивних прав та охоронюваних законом інтересів, і суб’єкти цих правовідносин заперечують проти їх зміни чи припинення.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?