Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Кілька позивачів до одного відповідача

06.06.2014 16:25

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи можуть декілька позивачів в порядку КАСУ одним позовом звернутись до управління держземагентства про скасування наказів та державної рєстрації земельних ділянок? (позивачі є членами сімї які одночасно звертались до відповідача про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, проте ці земельні ділянки було надано іншим особам).

Дякую





Ответы юристов

0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 06.06.2014 22:48

Могут.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 06.06.2014 20:45
Согласен с Касьянов Николай. Нет запрета, значит можно.
0
фото
Off-line Крикун Сергей
юрист
Днепропетровск
ответил 06.06.2014 17:46
ответ исправлен 06.06.2014 17:49

Ні, не можуть. Як вбачається, кожний окремий член сім'ї звертався до органу владних повнажень про відведення кожної окремої, на свою користь земельної ділянки, тобто у кожного члена сім'ї буде свій окремий предмет позову. Інша справа, що суд відповідно до ст.116 КАСУ має право об'єднати однорідні позови декількох позивачів до одного й того самого відповідача - для цього кожний позивач має викласти у своєму позові клопотання про об'єднаний розгляд його позову з позивами позивачів-членів його сім'ї.


0
фото
Off-line Беликов Олег Александрович
юридическая компания
Харьков
ответил 06.06.2014 16:37

Если это целесообразно сразу всем выстапать в роли истцов, то можете.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 06.06.2014 16:34

Доброго вам дня.

Так, можуть, бо КАСУ цього не забороняє.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?