Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Доплата за шкідливість

05.06.2014 18:14
Доброго дня. Я працюю лікарем з УЗД поліклініки. До 1 січня цього року нам нараховували доплату за шкідливість у розмірі 15%. з 1 СІЧНЯ 2014РОКУ цю доплату скасували. Підкажіть будь ласка чи правомірні ці дії?

Комментарии автора вопроса

06.06.2014 15:43
Дякую Вам дуже!!!!

05.06.2014 18:15
Доплата за шкідливість лікарям узд



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 06.06.2014 12:55

Доброго дня! На підставі аналізу існуючих нормативних актів, які регулюють Ваше питання, я можу сказати, що доплату за шкідливі умови праці при роботі з ультразвуковою апаратурою з 01.01.2014 не відміняли. Тобто, відповідно до  наказу Міністерства праці та соціальної політики та Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 N 308/519 "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення" (далі - наказ N 308/519), -

підпункту 1 пункту 2.4.5 наказу 308/519 посадові оклади (тарифні ставки) працівників закладів та структурних підрозділів, перелік яких наведено у додатку 3, підвищуються на 25 та 15 % у зв'язку зі шкідливими і важкими умовами праці.

В Додаток 3 цього Наказу ваша професія входить, тому доплату ви маєте отримувати. Пораджу звернутися з запитом до адміністрації Вашого закладу за розясненнями.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?