Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Договор аренды земельного пая

27.07.2013 21:10

Договор аренды земельного пая, договор подписан не владельцем земельного пая, подписан в 2009 году, а зарегистрирован в 2010 на год позже. На 5 лет. Подскажите пожалуйста как можно расторгнуть договор и куда обратиться?





Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Юридическая компания АВИСТАР
юридическая компания
Киев
ответил 27.07.2013 23:12

Если Вы договор не подписывали, то стоит обращаться в суд с требованием признать его недействительным.


0
фото
Off-line Иваненко Мария
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 27.07.2013 22:59

Поддерживаю, через суд расторгать договор. 


0
фото
Off-line Басин Вероника
Николаев
ответил 27.07.2013 22:05

 Расторжения договоров, которые являются "правочинами" происходит в суде, согласно закона.

Если Вам нужно, могу посодействовать в оформлении искового заявления.


0
фото
Off-line Bogdan Serdyuk
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина и временно оккупированные территории)
ответил 27.07.2013 21:57

В доповнення думки колеги, щодо звернення до суду.

Стаття 3 ЦПК України (право на звернення до суду за захистом), визначає, що кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів. У випадках, встановлених законом, до суду можуть звертатися органи та особи, яким надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб, або державні чи суспільні інтереси. Відмова від права на звернення до суду за захистом є недійсною. 

Стаття 1 ГПК України (право на звернення до господарського суду) встановлює, що підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності (далі - підприємства та організації), мають право звертатися до господарського суду згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх порушених або оспорюваних прав і охоронюваних законом інтересів, а також для вжиття передбачених цим Кодексом заходів, спрямованих на запобігання правопорушенням. У випадках, передбачених законодавчими актами України, до господарського суду мають право також звертатися державні та інші органи, фізичні особи, що не є суб'єктами підприємницької діяльності. Угода про відмову від права на звернення до господарського суду є недійсною. 

Всі інші і подальші нюанси Вашої справи потрібно з'ясовувати у приватному порядку, а не на форумі.

За необхідності зможу допомогти у супроводженні Вашого питання, тощо.


0
фото
Off-line Бондарчук Вадим Володимирович
адвокат
Винница
ответил 27.07.2013 21:28

Якщо договір підписував не власник то власник може звернутися в суд.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?