Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Як доказати умисел по ст 382 чи 388 КК ?

05.06.2014 14:45

Є рішення суду щодо звернення стягнення на  авто. Власник авто не хоче виконувати цього рішення. Авто під арештом було з 2009 року. Власник подав позов про зняття з під арешту майна. Програв. Потім ми подали позов  до цього нового власника. Суд задовільнив позов - звернув стягнення на дане авто. І тут під час виконання рішення власник каже що авто продане. Коли саме не каже, ком саме не каже,  доказів продажу немає.

 

Як доказати умисел не виконня суд.рішення і того що від відчужв чи приховує арештоване і заставне майно?



Комментарии автора вопроса

05.06.2014 16:36      комментарий относится к mavlex group
спочатку відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст388. наскільки я знаю у іншого слідчого перебуває провадження і щодо невиконная суд.рішення (382). Хіба їх не можуть об"єднати і пред"явити до суду в одному обвинувальному акті?

І до речі, стаття 383 про завідомо неправдиві свідчення мертва? тобто вона не застосовується на практиці?

05.06.2014 16:06      комментарий относится к mavlex group
ДАІ нічого нового не каже, авто на боржнику (новому власнику).
Сам боржник каже, що продав авто коли,як і кому не пам"ятає.

Як взагалі можна вважати ось такі показання реальним доказом. До таких слів потрібно ставитись критично - тобто що їх взагалі немає (таких обставин що він продав). А якщо він власник і він не продав авто тоді йде 382 стаття. Якщо ж продав то 388.
Чи я мислю не з юридичної точки зору, не з точки зору судді ?

05.06.2014 15:56      комментарий относится к mavlex group
інформація про те що машина продана надається тільки тим новим власником авто, без будь якого підтвердження. Тобто фактом є покупка цим власником машини і реєстрація її в ДАІ.

Далі чи не новий власник має доказувати що він перепродав машину?

05.06.2014 15:11      комментарий относится к Ненюк Андрій
на Ваш погляд як практика така аргументація дозволить винести обвинувальний висновок?
Просто слідчий говорить, що умисел важко доказати. Тобто натякає на те, що він відмовить у надісланні документів до суду у звязку з відсутністю складу злочину...

05.06.2014 15:08
можливо я не до кінця висловився. Я розумію, що це не моя "забота". Але знаючи робот слідчих... Потрібно їх муштрувати.
1. Заява в міліцію написана! (до речі чому в прокуратуру писат а не в органи МВД?)
2. Виконавче провадження триває, машина в розшуку, але не знайдена як ДАІ так і в показаннях того нового власника майна. Останій говорить що він продав авто, каже що не повнить кому коли. Хоча згідно законодавства має відбуватись такий правочин в письмовій формі і реєструватись купівлі-продажу в органах ДАІ.

І все ж таки - як доказати умисел? Допоможіть



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line mavlex group
юрист
Харьков
ответил 05.06.2014 16:52
Немного УПК на эту тему 1. Матеріали кримінального провадження можуть об'єднуватися в одне провадження або виділятися в окреме провадження ухвалою суду, на розгляді якого вони перебувають, згідно з правилами, передбаченими статтею 217 цього Кодексу. 2. У разі якщо на розгляд місцевого суду надійшли матеріали кримінального провадження щодо особи, стосовно якої цим судом вже здійснюється судове провадження, воно передається складу суду, що його здійснює, для вирішення питання про їх об'єднання. 1. Підставами для об'єднання судом матеріалів кримінального провадження є надходження до суду обвинувальних актів щодо однієї особи за вчинення різних кримінальних правопорушень та щодо декількох осіб за вчинення одного і того ж правопорушення. При вирішенні питання про об'єднання матеріалів кримінального провадження слід враховувати положення ч. 2 ст. 217 КПК щодо неможливості об'єднання в одне провадження матеріалів досудових розслідувань щодо кримінального проступку та щодо злочину. Виділення матеріалів досудового розслідування щодо одного або кількох кримінальних правопорушень в окреме провадження можливе у разі обвинувачення однієї особи у вчиненні кількох кримінальних правопорушень або двох чи більше осіб у вчиненні одного чи більше кримінальних правопорушень. Головна умова, яку слід враховувати суду при вирішенні зазначеного питання, - це те, що таке виділення матеріалів досудового розслідування в окреме провадження не повинно негативно вплинути на повноту досудового розслідування та судового розгляду. 2. Загальним правилом розподілу між суддями того чи іншого суду матеріалів кримінального провадження є здійснення такого розподілу за допомогою автоматизованої системи документообігу суду (ст. 35 КПК). Утім ч. 2 коментованої статті передбачено винятки із загальних правил. У разі надходження на розгляд місцевого суду матеріалів кримінального провадження щодо особи, стосовно якої цим судом вже здійснюється судове провадження, воно передається тому складу суду, що його здійснює, для вирішення питання про їх об'єднання.
0
фото
Off-line mavlex group
юрист
Харьков
ответил 05.06.2014 16:51
Все, что вы сказали насчет объединения дел (производств) возможно. Что касается "завідомо неправдивих свідчень", то в отношении обвиняемого, подсудимого и т.д. она не действует, поскольку он может реализовывать свое право на защиту так как он хочет: врать, изворачиватся, отказыватся давать показания и т.д.
0
фото
Off-line mavlex group
юрист
Харьков
ответил 05.06.2014 16:14
Тут надо смотреть по какой статье открыто уголовное производство. Суд будет рассматривать дело только в рамках предъявленного обвинения. Что касается движения дела в стадии досудебного расследования, то квалифицировать действия вашего должника будет следователь. П.С. Показания вашего должника в ходе досудебного расследования для с уда не будут иметь никакого значения, если он от них откажется. Суд непосредственно исследует доказательства и дает им оценку.
0
фото
Off-line mavlex group
юрист
Харьков
ответил 05.06.2014 15:59
Если уже возбуждено уголовное производство, то следователь пускай допрашивает вашего должника и выясняет у него где машина, шлет запросы, и т.д. короче расследует.
0
фото
Off-line mavlex group
юрист
Харьков
ответил 05.06.2014 15:46
ответ исправлен 05.06.2014 15:46
Скорее всего машина не продана, нужно установить этот факт.
0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 05.06.2014 15:44

Не знаючи матеріалів справи, виходячи із того що ви написали була не підтверджена документально продаж арештованого майна. Якщо нормально попрацювати, то можна добитись направлення справи до суду з обвинувальним актом.


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 05.06.2014 15:03

Умисел виражається у психічному ставленні особи до вчиненого нею діяння та розумінні його дій та їх наслідків.

Доводиться він тим що особа знала про рішення суду, знала, що вчинені нею дії зроблять неможливим виконання рішення суду. або створять перешкоди для його виконання, однак всерівно їх вчинила, тобто бажала, або всідомо допускалі настання таких наслідків.

Екскурс в теорію :)


0
фото
Off-line mavlex group
юрист
Харьков
ответил 05.06.2014 14:57
На стадии исполнения судебного решекния, если должник отказывается его исполнять добровольно, идет процедура принудительного исполения. На этой стадии государственный исполнитель, ну по крайней мере должен осуществить мероприятия по выявлению имущества должника, в вашей ситуации машины. Если будет установлено, что данная машина действительно продана, то читайте ответ Баринова Дениса, написанный раньше. Если же машина не продана и находится у должника, судебное решение будет исполнено.
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 05.06.2014 14:53

Согласен с коллегой, Вам необходимо написать заявление о совершении преступления.

Если нужна помощь с его составлением, пишите, звоните.


0
фото
Off-line Баринов Денис
адвокат
Харьков
ответил 05.06.2014 14:49
ответ исправлен 05.06.2014 14:49
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)
0
фото
Off-line Баринов Денис
адвокат
Харьков
ответил 05.06.2014 14:49

Доказывать его вину не совсем Ваша забота. Пишите в прокуратуру заявление о совершении уголовного правонарушения



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?