Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Доступ к водоёму

05.06.2014 12:44
В некоторых местах прибрежная полоса к реке (Днепр) ограждена забором, якобы в аренде. Должен ли быть свободный, безпрепятственный доступ к реке в этом месте? спс



Ответы юристов

0
фото
Off-line Боровець Сергій
юрист
Ровно
ответил 05.06.2014 12:47

З 1 липня 2013 року в Україні з'явився закон про аквакультуру. Згідно зі статтею 51 “Користування водними об'єктами на умовах оренди”, орендарі водних об'єктів зобов'язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування (купання, плавання на човнах, любительське й спортивне рибальство тощо). При визначенні таких місць перевага надається традиційно розташованим місцям масового відпочинку. В межах населених пунктів забороняється обмеження будь-яких видів загального водокористування. Заборона загального водокористування водними об'єктами, наданими в користування на умовах оренди, та їх нецільове використання є підставою для розірвання договору оренди.

аналогічну вимогу висуває й чинний Водний кодекс у ст. 51: «Орендарі водного об’єкта зобов’язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування». Але кодекс не передбачає покарання за невиконання цієї вимоги. Тепер же ситуація змінилася: оренду можна скасувати у разі невиконання умов договору



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?