Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Где можно вклеить фото в паспорт?

05.06.2014 12:39
Я проживала в Донецке и там была прописана. Затем была прописана в Крыму. Сейчас проживаю в Донецке, но прописка осталась Крымская. Могу ли я в Донецке (по месту выдачи паспорта) вклеить фото (25 лет)имея Крымскую прописку?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 05.06.2014 14:25

Согласен с коллегами, можно, обращайтесь в ближайшее управление ГМС.


0
фото
Off-line Огородник Олег
юрист
Киев
ответил 05.06.2014 14:14
ответ исправлен 05.06.2014 16:09

Законодавством дозволено подавати документи за місцем знаходження особи. 

Підстави для отримання послуги

Досягнення 25- або 45-річного віку.

Як отримати послугу

  • Звернутися до територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання.
  • Отримати паспорт із вклеєною фотокарткою у територіальному підрозділі ДМС України за місцем проживання.

Вартість послуги та пільги

Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно

Подача заяви

Подається заявником особисто

Необхідні документи

  • - паспорт громадянина України;
  • - дві (або три – у разі одержання втраченого паспорта в іншому територіальному підрозділі) фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому віку (фотокартки, що подаються для оформлення паспорта, мають бути виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов'язкове фотографування в окулярах).

Термін розгляду заяви

У п’ятиденний термін із дня звернення

Результат отримання послуги

Видача паспорта громадянина України із вклеєною фотокарткою

Не отриманий власником протягом року оформлений паспорт погашається, уважається недійсним та знищується.

Строк дії документа, що є результатом отримання послуги

Термін дії паспорта не обмежується.

Підстави для відмови у наданні послуги

  • Недосягнення особою відповідного віку.
  • Відсутність фотокарток.

Строк звернення до територіального підрозділу ДМС України

Не пізніше ніж через місяць після досягнення 25- або 45 - річного віку.

Відповідальність за порушення міграційного законодавства України

Стаття 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»

Проживання без паспорта

Проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.).


0
фото
Off-line Ярмак Сергей
адвокат
Харьков
ответил 05.06.2014 12:41

Да, Вы можете это сделать в ближайшем отделении миграционной службы.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?