Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Зміна оцінки вартості будинку та прибудинкової території

02.06.2014 12:20

Доброго дня! Замовляли оцінку будинку — на нашу думку, оцінщик дуже завищив реальну вартість. Але нотаріус каже, що з лютого є якийсь реєстр, в який вносяться такі оцінки і змінити її вже неможливо. Чи це дійсно так і чи є якась можливість провести переоцінку? Дякую!





Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Лукьянчикова Любовь
юрист
Херсон
ответил 02.06.2014 16:18

Доброго дня! Ви можете скористатись незалежним спеціалістом по оцінці нерухомого майна...Дякую!


0
фото
Off-line Виницкая Юлия
юрист
Доброполье
ответил 02.06.2014 13:22

Только после более детального вопроса можно точно ответить, можно ли сделать переоценку.Это зависит от того, для каких целей она была первоначально:дарение,купля-продажа,наследство.Вам нужен специалист.


0
фото
Off-line Иванов Иван
ответил 02.06.2014 12:56

Согласен с коллегой Татьяной, якщо в результаті рецензування Звіту буде встановлена інша вартість майна, то ви маєте право вимагати від оцінщика повернення вартості робіт.


0
фото
Off-line Ткаченко Татьяна
юрист
Запорожье
ответил 02.06.2014 12:41
 

Відповідно до ст. 13 ЗУ "Про оцінку майна, майнових прав та професійну
оціночну діяльність в Україні
" ви маєте право замовити рецензування наданого звіту.

Рецензування звіту про оцінку майна (акта оцінки майна) може виконувати оцінювач, який має не менш ніж дворічний досвід практичної діяльності з оцінки майна, експертні ради, що спеціально створені саморегулівними організаціями оцінювачів з метою контролю за якістю оцінки майна, яка проводиться оцінювачами - членами саморегулівної організації, оцінювачі, які мають не менш ніж дворічний досвід практичної діяльності з оцінки майна та працюють у Фонді державного майна України, а також інших органах, зазначених у статті 5 цього Закону.

Рецензування звіту про оцінку майна (акта оцінки майна), якщо зазначена оцінка погоджується, затверджується або приймається
органом державної влади або органом місцевого самоврядування, є обов'язковим.
Якщо письмовим запитом про необхідність проведення рецензування звіту про оцінку майна (акта оцінки майна)
встановлюється вимога щодо надання висновку про вартість майна, така вимога задовольняється шляхом проведення оцінки майна. У
цьому випадку рецензент здійснює або забезпечує здійснення оцінки майна в порядку, встановленому нормативно-правовими актами з
оцінки майна.
Рецензування звіту про оцінку майна (акта оцінки майна) оцінювачем, який працює в органі державної влади, на запити
органів державної влади або у зв'язку з виконанням своїх посадових обов'язків здійснюється в межах повноважень, визначених посадовими
інструкціями. Якщо запитом органу державної влади передбачено надання висновку про вартість майна і підготовка зазначеного
висновку вимагає проведення незалежної оцінки, органи державної влади забезпечують її проведення у порядку, встановленому цим
Законом.
В інших випадках рецензування звіту про оцінку майна (акта оцінки майна) здійснюється на платній основі.
Якщо в результаті рецензування Звіту буде встановлена інша вартість майна, то ви маєте право вимагати від оцінщика повернення вартості робіт.

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?