Платные услуги юристов
Заполните форму, и наш юрист-оператор свяжется с Вами


или позвоните нам: +38 067 209-77-11
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов


 
Украина

ПДВ

24.07.2013 17:51

Шановні юристи! Підкажіть будь ласка відповідь на таке питання, особу звинувачують у замаху на крадіжку, ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК у суму збитків входе ПДВ, майном якє начебто намагалися викрасти є кабель, ......отже чи правомірно включено сюди ПДВ, бо на мій погляд підпиємству вже мало бути відшкодовано цей податок, підкажіть чи так це, якщо можна з силками на нормативні акти, ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!


Комментарии автора вопроса

25.07.2013 10:23      комментарий относится к Носов Константин
а хіба не відшкодовується ПДВ підприємству, та і у витрати мабуть вони собі це поставили

25.07.2013 10:22
дякую за відповідь!

25.07.2013 10:19      комментарий относится к Аргумент-Консалтинг Юридическая компания
для того щоб показати що органи досудового слідства неналежно провели слідство

25.07.2013 07:52
Дякую всім, що відгукнулися, це придбаний товар для власних потрб, про якій №, дата Вісник податкової служби йде мова?



Ответы юристов

0
фото
PRO
On-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 26.07.2013 21:06

Відображення вартості придбаного кабелю у складі витрат з податку на прибуток залежить від господарського призначення кабелю (товар, ОС, адмінвитрати...). Однак, у будь-якому випадку (тобто не залежачи від того, чи були враховані витрати з придбання кабелю при визначенні об'єкта оподаткування з податку на прибуток) від стану податкового обліку підприємства безпосередньо не залежить наявність (відсутність) складу злочину, який Вам інкримінують.

Таким чином, на мій суб'єктивний погляд Вами невірно вибрано акцент руйнування версії слідчих органів!



Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Носов Константин
юридическая компания
Харьков
ответил 25.07.2013 10:39

Відшкодування ПДВ тут не до чого. Відшкодування ПДВ, простіше кажучи, це перевищення податку сплаченого в ціні придбаних товарів над податком, отриманим в ціні проданого товару.

До витрат вартість цього кабелю була напевно включена, однак, відповідно до п. 140.3 ст. 140 Податкового кодексу витрати від крадіжки (фактично витрати інші ніж в межах встановлених норм убутку) до складу витрат не включаються.


0
фото
Off-line Носов Константин
юридическая компания
Харьков
ответил 25.07.2013 10:20

Добрий день. Не згоден із паном Ненюком, до чого здесь порядок обчислення ПДВ у випадку втрати або крадіжки товару? Ситуація яка описана у Віснику стосується відображення у обліку  по ПДВ особою-платником цього податку придбаних раніш товарів, але в подальшому викрадених або втрачених у інший спосіб.

Стосовно питання. Підприємство, придбавши кабель, сплатило в його ціні і певну суму ПДВ, тобто для визначення   суми збитків  потрібно враховувати загальну вартість понесених підприємстовм витрат на придбання цього кабелю.


0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг Юридическая компания
юридическая компания
Киев
ответил 25.07.2013 09:45

Тут треба виходити з матеріальної шкоди. Я так розумію, з того що вин написали, був замах на крадіжку, тобто самого факту крадіжки не було, тоді відповідно і шкода не було. У Вас зїясування вартості кабелю відбувається для чого? для визначення вартості нескоєнної крадіжки для застосування відповідної частини ст. 185?.

Необхідно більш детальніше розуміти ситуацію.


0
фото
Off-line Бондарчук Вадим Володимирович
адвокат
Винница
ответил 24.07.2013 21:48

По-перше, це був замах на крадіжку, а звідси слідує, що матеріальних збитків потерпівша сторона не понесла. По-друге, дійсно потрібно розуміти для яких цілей цей кабель обліковувався у потерпівшої сторони: для власних цілей як кінцевий споживач чи для реалізації в ціля отримання прибутку.


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 24.07.2013 20:48

За втраченим майном ПДВ нараховується лише у разі, якщо підприємство є платником цього податку і втрачене майно не належить до об’єктів основних засобів. (позиція податкової викладена у Віснику податкової служби України).



0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг Юридическая компания
юридическая компания
Киев
ответил 24.07.2013 19:35

Необхідно розуміти, чи це придбаний товар чи на продаж.



Консультации, которые могут быть Вам интересны

ПДВ в Обслуговуючому кооперативі
Підскажіть будь-ласка  Є обслуговуючий кооператив займається будівництвом житлового будинку...

Повернення ПДВ
Доброго дня! Я студентка 4 курсу одного з Івано-Франківських державних ВНЗ. Навчаюся на...

Відшкодування ПДВ за дру газети
Доброго дня! Комунальна газета має укладений догоавір на друк газети з друкарнею....

Реєстрація платником ПДВ за новим порядком
Зараз заяву на реєстрацію платником ПДВ можна подавати одночасно із держреєстрацію. Ми...

ПДВ на работе
Слышала, что на работе не должны снимать ПДВ из зарплаты, если есть ребенок до 6 лет.

Наверх
закрыть

Поделись этим вопросом с друзьями:
Ваша правовая защита!
http://jurinform.com.ua/
jurinform.com.ua
Ваші проблеми - мої турботи!
http://www.freelawyer.ua/user/10551
www.freelawyer.ua
Юрист в Луганске
http://www.freelawyer.ua/user/15879
www.freelawyer.ua
Помощь юриста в Донецке!
http://www.freelawyer.ua/user/5891
www.freelawyer.ua
Неразрешимых проблем нет
http://www.freelawyer.ua/user/744
www.freelawyer.ua
Щорічний літній форум ААУ
http://www.uaa.org.ua/news/3/1474/
www.uaa.org.ua

Бесплатная консультация
Категории вопросов



Статистика сервиса
Заказчики: 20009
Юристы: 2564
Заказы: 439
Вопросов пользователей: 25437
Ответов юристов: 99752




2011 - 2014    Freelawyer.ua - Все права защищены
Все поля обязательны для заполнения
Я юрист
Я заказчик
Я мужчина
Я женщина
Введите сумму чисел 12+15
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Получать уведомления о заказах и вопросах на email