Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Житлове питання

30.05.2014 15:39

Доброго дня. Допоможіть в наступонму питанні. Є кімната в гуртожитку (не приватизована). Наймачем квартири була моя матір, вона оримувала і ордер на кімнату. В 2010 році, Я, донька наймачки зареєструвала шлюб. В тому ж році моя матір прописала до своєї кімнати мого чоловіка. В 2011 році моя матір померла. Ми з чоловіком і надалі продовжували проживати в кімнаті. Нещодавно мені стало відомо що чоловік змінив угоду найму на себе, тобто переоформив на себе особові рахунки та через виконком змінив договор найму. Коли я дізналась, я була в шоці, що мій чоловік таке зробив. Питання — чи мав мій чоловік таке право на переоформлення на себе кімнати? Яка саме процедура зміни договору найму? І що для цього потрібно? Якщо можливо дайте посилання на нормативні акти. Дуже дякую за допомогу.



Комментарии автора вопроса

30.05.2014 16:54      комментарий относится к Поддубная Анна
Дякую що приєдналися.
Добре, тоді поясніть чому в особовому рахунку містится посилання на ріш. виконкому про зміну договору найма житлового приміщення саме на мого чоловіка і жодного слова про ордер, хоча коли ще мати була жива, зазаначався саме ордер.

30.05.2014 16:41
дуже дякую що приділили мені свій час.
Можливо ще хтось може підказіти які саме вимоги щодо зміни договору найма житлового майна (комунальной власності)

30.05.2014 16:39      комментарий относится к Тарковская Луиза
а як же положення сімейного кодекса що приватизоване майно є особистою власністю чоловіка або дружини?
Стаття 57. Майно, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка

1. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є:

1) майно, набуте нею, ним до шлюбу;

2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування;

3) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто;

4) житло, набуте нею, ним за час шлюбу внаслідок його приватизації відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду";

30.05.2014 16:19
на кшталт ордера я не знаю... він звертався до викнкому нашого міста та якимось чином переоформив на себе угоду найма кімнати, а що таке могло бути що йому видали новий ордер?

30.05.2014 16:06      комментарий относится к Тарковская Луиза
а є якісь необхідні умови щодо зміни договору найму? наприклад перебування з наймачем в родинних стосунках або ж проживання протягом якогось часу???

30.05.2014 15:48
ордер видавався лише на матір



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 30.05.2014 20:01

Згоден з колегою Піддубною, чоловік, скориставшись нагодою (відсутність власника квартири) використав своє житлове право. 


0
фото
Off-line Поддубная Анна
юрист
Киев
ответил 30.05.2014 16:50

В даному випадку про зміну договору мова не йде. Договір найму на вашу маму після її смерті втратив чинність. Квартила вважалась незайманою. Тому ваш чоловік використав своє право на отримання житла  (отримав ордер) і має право приватизувати.


0
фото
Off-line Тарковская Луиза
юридическая компания
Киев
ответил 30.05.2014 16:29
ответ исправлен 30.05.2014 16:35

Так, скоріше всього йому видали новий Ордер. 

І єдиний шанс отримати право на дану квартиру у Вас виникне лише в тому випадку, якшо Ваш чоловік зазначив Ваш у новому Ордері.


0
фото
Off-line Тарковская Луиза
юридическая компания
Киев
ответил 30.05.2014 16:09

А Ви бачили Ордер Вашого чоловіка? Чи зазначені Ви в ньому, як член сімї?


0
фото
Off-line Тарковская Луиза
юридическая компания
Киев
ответил 30.05.2014 16:03

Нажаль, після смерті матері Ви безпідставно займали дане приміщення.

І юридично таке приміщення вважалося вільним.

В звязку з чим, були всі підстави для винесення рішення і в подальшому видачі Ордера на жилу площу в гуртожитку іншій особі (Вашому чоловіку).


0
фото
Off-line Тарковская Луиза
юридическая компания
Киев
ответил 30.05.2014 15:46

Добрий день!

На кого саме видавався Ордер? лише на Вашу матір, чи і на Вас також?



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?