Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Довiдка про отриманi доходи

22.07.2013 16:49

Шанові юристи,

Ситуація є наступною: підприємством було отримано повідомлення від департаменту соціальної політики із вимогою повернути надміру виплачені кошти за призначеними субсидіями фізичній особі в з звязку із тим, що надана підприємством інформація в довідці про доходи містила виключно дані про отриману заробітну плату від підприємства, без врахування здійсненої оплати підприємством за цивільно-правовим договором до працевлаштування такої особи. Питання наступне: чи зобовязане було підприємство в довідку про доходи вносити окрім заробітной плати ще й доходи, виплачені за цивільно-правовим договором?





Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Тамошюнас Андрей
адвокат
Харьков
ответил 22.07.2013 18:32
ответ исправлен 22.07.2013 18:34

Відповідно до п.176.2. ст.176 ПКУ особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов'язані:

б)подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу,податковий розрахуноксуми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку дооргану державної податкової службиза місцем свого розташування.Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається.

Згідно положень ст.164 ПКУ до оподатковуваного доходу, який відповідно повинен відображатись у довідці 1-ДФ, відносяться також суми, виплачені за цивільно-правовими договорами.


0
фото
Off-line Аргумент-Консалтинг, юридическая компания Содоль Андрей
юридическая компания
Киев
ответил 22.07.2013 18:05

Якщо мається на увазі довідка про доходи, по формі затв. Наказом Мінпраці № 192 від 27.082004 р. то в данній формі зазначаються інші нарахування які ули виплачені працівнику під час його роботи, тобто під час інсування трудових відносин між працівником та роботодавцем.


0
фото
Off-line Ненюк Андрій
адвокат
Киев
ответил 22.07.2013 17:49

Так, ви повинні були їх включити, як інші доходи, що підлягають оподаткуванню в графі інші нарахування.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?