Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Амністія

16.05.2014 18:39

Ст185ч2+ст71.(на умовному був за ст.185ч.3). Є малолітня дитина. Підпадає під повну амністію чи зменшення невідбутого строку на половину?



Комментарии автора вопроса

25.05.2014 19:23
Скажіть будь-ласка,в цьому випадку-Ст185ч2+ст71.(на умовному був за ст.185ч.3). Є малолітня дитина,початок строку з 27.03.13. Строк 4р.3м. 1)Якщо він підпадає на звільнення по амністії за ст.1п"в",то чи обов'язково відбути 1/4строку? 2) І як рахувати,від початку відбування до 19квітня чи до 8квітня? 3)і якщо по моїм розрахункам 1/4-1р.23дня,і до 19квітня відбуто-1р23дня,чи можливе примінення амністії по ст.1 п"в" або ст.2 ЗУ про амністію?

20.05.2014 13:19      комментарий относится к Дзюба Павло
Отже,з Вашої відповіді я зрозуміла,що всетаки-повна амністія???

19.05.2014 20:05      комментарий относится к Дзюба Павло
Дзюба Павло
адвокат
Киев

Доброго дня,згідно закону про України про Амністію ваш чоловік підпадає під повну амністію.

Чоловіку кажуть що не підпадає,бо важка стаття?!поясніть що це означає?термін 4р3м.,відбув 1р.2м.сказали що ...можна надіятись... тільки на різку строку! Я і дитина на інвалідності.прошу дати відповідь.

16.05.2014 21:56      комментарий относится к Влащук Владимир
Дуже вдячна за змістовну відповідь!Удачі Вам!

16.05.2014 19:46      комментарий относится к Влащук Владимир
відбув 1 рік 2.5місяці



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Дзюба Павло
адвокат
Киев
ответил 20.05.2014 17:24

так!!!


0
фото
Off-line Дзюба Павло
адвокат
Киев
ответил 20.05.2014 11:25

ст. 185 ч. 2 КК україни відноситься до злочинів середньої тяжкості. а цей злочин я так зрозумів він вчинив під час іспитового строкуза ст.185 ч.3 КК україни яка вважається важкою. Згідно закону України про Амністію,остання не застосовується до осіб які під час іспитового строку вчинили тяжкий або особливо тяжкий злочин!!! а 185 ч. 2 КК україни відноситься до середнбої тяжкості.


0
фото
Off-line Дзюба Павло
адвокат
Киев
ответил 19.05.2014 11:40

Доброго дня,згідно закону про України про Амністію ваш чоловік підпадає під повну амністію.


0
фото
Off-line Влащук Владимир
адвокат
Николаев
ответил 16.05.2014 20:28

Стаття 1. Звільнити від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, засуджених за умисні злочини, які не є тяжкими або особливо тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, та за злочини, вчинені з необережності, які не є особливо тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України:
а) осіб, які на момент вчинення злочину були неповнолітніми;
б) жінок, вагітних на день набрання чинності цим Законом;
в) осіб, не позбавлених батьківських прав, які на день набрання чинності цим Законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років, дітей-інвалідів та/або повнолітніх сина, дочку, визнаних інвалідами;
г) осіб, яких на день набрання чинності цим Законом в установленому порядку визнано інвалідами першої, другої чи третьої групи, а також хворими на активну форму туберкульозу (диспансерні категорії 1-4), онкологічні захворювання (III, IV стадії за міжнародною класифікацією TNM), СНІД (III, IV клінічні стадії за класифікацією ВООЗ) та інші тяжкі хвороби, що перешкоджають відбуванню покарання та підпадають під визначення Переліку захворювань, які є підставою для подання в суди матеріалів про звільнення засуджених від подальшого відбування покарання, затвердженого наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань та Міністерства охорони здоров’я України від 18 січня 2000 року № 3/6;
ґ) осіб, які на день набрання чинності цим Законом досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування";
д) ветеранів війни (учасники бойових дій, інваліди війни та учасники війни, які підпадають під дію Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" );
е) учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи - осіб, які підпадають під дію Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та аналогічних законів інших держав - колишніх республік СРСР;
є) осіб, які на день набрання чинності цим Законом мають одного чи обох батьків, які досягли 70-річного віку або визнані інвалідами першої групи, за умови, що в цих батьків немає інших працездатних дітей.


0
фото
Off-line Влащук Владимир
адвокат
Николаев
ответил 16.05.2014 19:01

Коли був вирок? Скільки відбув?



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?