Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Внести изменения в статутные документы

12.05.2014 14:21

Добрий день!
Рішенням господарського суду було визнано незаконним та скасовано рішення загальних зборів щодо виключення П зі складу учасників ТОВ. Судом не було зобовязано вчинити реєстраційні дії реєстраційну службу, оскільки позивач не просив цього. Як бути, якщо необхідно вчинити реєстраційні дії і внести П. до числа членів? Чи треба подавати ще один позов? Чи може, оскільки рішення про виключення було визнанно незаконним та скасовано П. автоматично стає членом ТОВ?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 12.05.2014 14:45

Суд направит госрегистратору соответствующее решение для внесения изменений и потом необходимо у госрегистратора получить копию устава с внесенными изменениями.


0
фото
Off-line Беликов Олег Александрович
юридическая компания
Харьков
ответил 12.05.2014 14:40

В Законе о госрегистрации все указано


0
фото
Off-line Влащук Владимир
адвокат
Николаев
ответил 12.05.2014 14:37

ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"

Стаття 31. Порядок скасування державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи на підставі судового рішення та порядок проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із судовим рішенням 

1. У разі постановлення судового рішення щодо скасування рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу про внесення змін до установчих документів юридичної особи або про визнання повністю або частково недійсними змін до установчих документів юридичної особи суд у день набрання законної сили судовим рішенням надсилає його юридичній особі - відповідачу для вжиття заходів до приведення установчих документів у відповідність із прийнятим судовим рішенням, а також державному реєстратору для внесення запису про судове рішення щодо скасування державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи.


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 12.05.2014 14:27

На мою думку, оскільки рішення про виключення учасника визнано недійсним, він автоматично має бути поновлений... Але можете звернутися до суду з заявою про роз"яснення рішення в цій частині (ст. 89 ГПК).



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?