Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Кого касается Указ от 1 мая?

05.05.2014 13:26

Касается ли указ и.о. президента Украины "Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави" от 1 мая 2014 г. людей, которым более 50 лет от роду и которые получили звания офицеров запаса по окончании советских вузов, до 1991 года? Должны ли их призвать в украинскую армию и если да, то на какой срок?





Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 05.05.2014 15:29

Добрый день!

Внесены изменения в закон и изменен состав запаса военнообязанных. Теперь все зависит от вашего звания. Смотрите статью 28 ЗУ "Про військовий обов’язок і військову службу":

"2. Військовозобов'язані, які перебувають у запасі та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділяються на розряди за віком:

перший розряд - до 35 років;
другий розряд - до 50 років.


Особи офіцерського складу, які перебувають у запасі, поділяються на розряди за віком:

1) перший розряд:

молодший офіцерський склад - до 45 років;
старший офіцерський склад:
майор (капітан 3 рангу), підполковник (капітан 2 рангу) - до 50 років;
полковник (капітан 1 рангу) - до 55 років;
вищий офіцерський склад - до 60 років;

2) другий розряд:

молодший офіцерський склад - до 55 років;
старший офіцерський склад:
майор (капітан 3 рангу), підполковник (капітан 2 рангу) - до 55 років;
полковник (капітан 1 рангу) - до 60 років;
вищий офіцерський склад - до 65 років";



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Якубчак Олег Романович
адвокат
Ивано-Франковск
ответил 05.05.2014 14:54

Не згідний з колегами. Виходячи з наступного.

Згідно Указу Президента України №16 "Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави" за призовом осіб офіцерського складу призиватимуться громадяни України, які здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу і яким присвоєно відповідне військове звання офіцера запасу. 

Відповідно до ст. 28 Закону України "Про військовий обовязок і військову службу" особи, офіцерського складу, які перебувають в запасі поділяються на розряди за віком. Перший розряд: молодший офіцерський склад -  до 45років. старший офіерський склад (майор, підполковник) до - 50 років, полковник - до 55 років, вищий офіцерський склад  - до 60 років. Другий розряд: молодший офіцерський склад - до 55 років, старший офіцерський склад (майор, підполковник) - до 55 років, полквник до 65 років, виший офіцерський склад до 65 років. Граничний вік другого розряду є граничним віком перебування в запасі і на військовому обліку.

 Викладене свідчить про те, що зрозуміло, що в першу чергу призватися будуть офіцери запасу першого розряду, які мають відповідні військово-облікові спеціалньості, звання та  є придатними до військової служби. Однак. слід зауважити, що відповідно до здобутої Вами військово-облікової спеціальності, військового звання офіцера запасу, та придатності до військової служиб за станом здоровя, Ви можете бути призвані на військову службу у звязку із суспільно-політичною ситуацією що склалася, поки недосягнете відповідного граничного віку перебування в запасі та на військовому обліку. 


1
фото
Off-line Закалюжна Інна
адвокат
Житомир
ответил 05.05.2014 14:35

підтримую колег - це не стосується людей старших за віком 50 років та менших за 18


1
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 05.05.2014 13:30

Согласен с коллегой, не касается.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 05.05.2014 13:28

Здравствуйте.

Нет, не касается.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?