Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Встановлення права власності на обєкт самовільного будівництва

02.05.2014 01:27
Підкажіть способи вирішення наступної ситуації. В сільській місцевосці в 1995 р. був придбаний житловий будиночок площею 30м2, збудований без дозвільної документації. Відповідно його придбання також не було оформлене відповідним чином. Нові власники в якості гарантії своїх прав отримали на руки технічний паспорт на будинок, який був на той час уже знесений. В 2012 р. власниками будиночку було здійснено його капітальний ремонт, після чого перепродано третій стороні. Останні власники хочуть мати документальне підтвердження своїх прав на дане житло. Проте сторона, що була першочерговим власником майна не погоджується задовольнити це бажання. Варіанти: заповісти, подарувати, приписпти нових власників чи укласти довгостроковий договір оренди, її не влаштовують. Як бути?

Комментарии автора вопроса

02.05.2014 10:54
Дякую всім за поради.



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Фролов Александр
адвокат
Харьков
ответил 04.05.2014 12:08

как вы этот дом вообще приобрели, кроме того в одном письменном сообщении очень трудно обьяснить все ваши трудности. Надо говорить с юристом на прямую.


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 02.05.2014 10:51
А земельна ділянка для будівництва комусь з цих т.зв. власників виділялась? Як оформлялись угоди купівлі-продажу, якщо будинок самовільно збудований? Я так розумію, що жоден з трьох т.зв. власників юридично таким не був і, отже, ніяких юридично значимих угод між ними не укладалось. Тому наймайте юриста в "реалі", бо треба починати вивчення ситуації з моменту первинного виділення землі...
0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 02.05.2014 09:44
Сторона1 вже не має ніяких прав і нічого не може продавати. Право власності припиняється в зв'язку зі знищенням майна. Акт про руйнацію старого будинку, на який є техпаспорт, складає комісія сільради та БТІ. Стороні3 в сільраді треба отримувати виділення земельної ділянки під новий будинок, потім вводити будинок в експлуатацію та реєструвати право власності. Штрафів за самочинне будівництво не уникнути.
0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 02.05.2014 08:35

Добрый день!

"Нові власники в якості гарантії своїх прав отримали на руки технічний паспорт на будинок, який був на той час уже знесений."- это ведь собственники №2 следующие за первым? В каком году был получен паспорт? Стоит там отметка самочинне будівництво?

Собственники №2 продал домик собственнику №3? При этом, как я понял домика 1995 года уже и в помине не было. Сейчас там совершенно другое, перестроенное строение.

И теперь вы хотите от собственника №1 какие-то документы, какое-то согласие? 

Смотрите, право собственности на строение возникает (смотрите статьи 182 и 331 Гражданского кодекса) с момента его регистрации. Вы утверждаете что право не зарегистрировано, а значит его нет и просить вам у собственника №1 нечего.

Что вам делать? Идти на более детальную консультацию и проработку документов к юристу, который четко и ясно скажет куда идти и что делать. Удачи



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
1
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 02.05.2014 07:57

Доброго дня.

Необхідно узаконювати самочинне будівництво.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?