Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Найменування громадської організації

29.04.2014 15:16

Доброго дня!

Я реєстрував громадську організацію "Комітет захисту громадян" мені було відмовлено як пояснив реєстратор із за того, що не можна використовувати слово "комітет" чи законні його дії? якщо ні то як їх оскаржити?





Ответы юристов

0
фото
Off-line Шевчук Юрий
юрист
Винница
ответил 29.04.2014 16:27
этот ответ относится к Жифарский Евгений обратите внимание на дату их регистрации.все они зарегистрированы в основном до 2012 г. Закон Украины " Об общественных объединениях" был опубликован 18.04.2012 г. т.е. до того момента все было по другому.
0
фото
Off-line Жифарский Евгений
юридическая компания
Луганск
ответил 29.04.2014 16:13

"інспекцій" около 20, "служб" в районе 30, даже "суд" 1. )))


0
фото
Off-line Шевчук Юрий
юрист
Винница
ответил 29.04.2014 16:13
этот ответ относится к Максимик Михайло Петрович КВУ створено на початку 1994 року.Ця ГО була створена та зареєстрована по старому законодавству,зокрема ЗУ "Про об'єднання громадян",який зараз втратив чинність.У тому законі такої норми про використання назв державних органів на момент 1994 року не існувало.
0
фото
Off-line Жифарский Евгений
юридическая компания
Луганск
ответил 29.04.2014 16:07

Кому интересно, поищите в ЕГРПОУ

Я вот забил... штук 40 таких "комитетов"! Все общественные организаци.


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 29.04.2014 15:55
Колеги, а як бути з ГО "Комітет виборців України"? Успішно собі існує... зареєстрований!
0
фото
Off-line Шевчук Юрий
юрист
Винница
ответил 29.04.2014 15:33
ответ исправлен 29.04.2014 15:34
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)
0
фото
Off-line Шевчук Юрий
юрист
Винница
ответил 29.04.2014 15:33
Доброго дня! Державний реєстратор діяв в межах закону, оскільки згідно п. 1.7.1 Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу, затверджених наказом Мінюсту України від 05.03.2012 № 368/5 вказано, що у найменуванні юридичних осіб забороняється використання повних чи скорочених найменувань органів державної влади або органів місцевого самоврядування, або похідних від цих найменувань, або історичних державних найменувань, перелік яких установлюється Кабінетом Міністрів України, - у найменуваннях юридичних осіб приватного права. Оскаржити дії державного реєстратора можна в адміністративному порядку, шляхом подання відповідної скарги на дії державного реєстратора до відповідних територіальних оргнаів Мінюсту України в місці знаходження державного реєстратора. Також можна подати скарну на дії державного реєстратора до адміністративного суду. Але у вашому випадку оскаржувати дії державного реєстратора немає необхідності, оскільки він діяв у межах чинного законодавства.
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 29.04.2014 15:26

Згоден з колегою.

Дії реєстратора правомірні.


0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 29.04.2014 15:23

Доброго дня! п.5 ст. 10 ЗУ "Про громадські обєднання" вказує: 

5. Власна назва громадського об'єднання не може містити:

1) найменування органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, складових найменувань цих органів (міністерство, агентство, служба, інспекція, комітет, адміністрація, прокуратура, суд);

Отже, дії реєстратора правомірні, слово комітет використовувати в назві заборонено.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?