Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Позбавлення батьківських прав

29.04.2014 15:04
Чи можна назначити бабцю опікуном,якщо мати погано виховує дитину?


Комментарии автора вопроса

29.04.2014 15:23      комментарий относится к Мороз Виктор
А які причини потрібно мати,щоб позбавити батьківськихправ.Можна якщо не забезпечує дитину та не виховує?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Юрченко Діана
юрист
Ужгород
ответил 29.04.2014 16:11
ответ исправлен 29.04.2014 16:14

Доброго дня!

Для позбавлення батьківських прав, Ви маєте зібрати ряд документів, які підтверджують, що мати дійсно погано підкується про дитину. 
Відповідно до ст. 164 СК України підставами для позбавлення батьківських прав є  :

-жорстоко поводяться з дитиною;

-є хронічними алкоголіками або наркоманами;

-вдаються до будь-чяких видів експлуатації дитини(напр. бродяжництво);

-ухиляться від виконання своїх батьківських обов'язків по вихованню дитини;

- засуджені за вчинення  умисного кримінального правопорушення відносно дитини.

У разі необхідності, можу допомогти у даному питанні.

З повагою, Юрченко Діана


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 29.04.2014 15:58
Цілком можливо! Почніть із звернення до органу опіки (райадміністрація), Вам дадуть перелік документів, які необхідно підготувати.
0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 29.04.2014 15:25

Так, це можливо у зазначеному Вами випадку.

Якщо потрібна допомога, пишіть, телефонуйте.


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 29.04.2014 15:17

Можна, позбавивши мати батьківських прав



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?