Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Текущие таможенные законы

28.04.2014 13:19
Я не пойму, сколько составляет таможенный сбор. Следующие два документа несколько противоречат друг другу:
http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyny/Povidomlennya/91319.html
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1201-18

Если стоимость одного почтового отправления меньше 150 евро, то нужно заплатить минимум 10 евро?

И еще вопрос. На новый год отправлял бандероль родственникам за границу, но она не дошла. В чем может быть причина?

Комментарии автора вопроса

29.04.2014 10:43      комментарий относится к Муравйов Олег
В отделе таможенных платежей Киевской региональной таможни сказали, что за получение по почте товара стоимостью ниже 150 евро не нужно платить таможенные сборы.

28.04.2014 19:33
Противоречие в том, что по второй ссылке не говорится о 10 евро. Это же действующий закон? Ту страничку обновили или успели уже убрать про 10 евро? В этом был вопрос.



Ответы юристов

0
фото
Off-line Панченко Валерий
юрист
Луганск
ответил 28.04.2014 22:13

Никаких противоречий. Документом является только вторая ссылка. А первая - какими-то новостями (причём, не открывается). 

Ст. 234 ТК Украины: товар, пересылаемый в МПО и МЭО, стоимостью  до 150 евро не является объектом налогообложения таможенными платежами. 

По вопросу №2 - причин масса. (таможенные ограничения, ограничения Почтовой Конвенции, ограничения иных контролирующих служб).

Например, ПКМУ від 5 березня 2009 р. N 270

37. У міжнародних поштових відправленнях забороняється пересилати:

вогнепальну зброю усіх видів і боєприпаси до неї, холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо), вибухові, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, якщо інше не передбачено законодавством;

наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, включені ДСКН до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства, та радіоактивні речовини;

дозволи на право носіння зброї, трудові книжки, військові квитки, документи, що посвідчують особу (крім паспортів громадянина України для виїзду за кордон);

інші предмети, ввезення яких заборонено до країн відповідно до законодавства та актів Всесвітнього поштового союзу;

живих тварин тощо.

38. У міжнародних посилках, бандеролях, мішках "М" забороняється пересилати письмові повідомлення, що мають характер ділового і особистого листування, а також будь-яку кореспонденцію, яка не належить відправникам або адресатам, за винятком рахунків та описів вкладення.

39. Міжнародні поштові відправлення, що переміщуються через митний кордон України, пред'являються операторами поштового зв'язку митним органам для здійснення митного контролю та митного оформлення.

У разі виявлення у міжнародних поштових відправленнях предметів і речовин, які заборонено для пересилання, їх вилучення здійснюється у порядку, встановленому законодавством.

Почитайте информацию на сайте Укрпочты: http://www.ukrposhta.com/www/upost.nsf/(documents)/87A72E0B47A3BCB8C22574A20020DBA6


0
фото
Off-line Жифарский Евгений
юридическая компания
Луганск
ответил 28.04.2014 14:18

В чем противоречие?

6. Товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, що переміщуються (пересилаються) на митну територію України на адресу одного одержувача в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, а також товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, що переміщуються у несупроводжуваному багажі, підлягають усному декларуванню на підставі товаросупровідних документів та не є об’єктами оподаткування митними платежами.


0
фото
Off-line Муравйов Олег
юрист
Киев
ответил 28.04.2014 13:54
ответ исправлен 28.04.2014 13:55

1) "але не менше 10 євро за відправлення".

2) у Вас мають бути реквізити відправлення, по ним можна з'ясувати що з ним.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?