Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Чи мусить ЖЕК відповідати на листи? І яка їх відповідальність за ненадання відповіді?

07.06.2012 10:43
Пишу листи до ЖЕКу, але відповіді отримую не завжди. А ось на днях мені взагалі сказали, що більше відповідати не будуть, немає в них часу листи писати. Я знаю, що законом передбачено їх обов’язок відповісти. Але якщо вони все таки його не виконають, що тоді?



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Кацалап Андрей
юрист
Киев
ответил 07.06.2012 10:43

Відповідальність у такому випадку передбачена ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Згідно цієї норми, неправомірна відмова надати Вам відповідь вважається адміністративним правопорушенням та тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб  від п'ятнадцяти  до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?