Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Легалізація нерухомості на земельній ділянці (ц.п. - ведення Садівництва)

24.04.2014 15:18
Доброго дня, добрі люди!
Настав 27 рік і пора думати про дешеве житло. Хочу купити земельну ділянку (призначення - ведення садівництва)
На ділянці немає будинку. Чи можна буде самовільно збудувати будинок та по закінченні, готовності будівлі -- легалізувати його? Розташування - дачний масив Рясне (Львів, Шевченківський район).
Дозволу на будівництво не дадуть (посилаючись на обмеження від міської ради).
Скажіть, як можна вийти з ситуації?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Коваленко Наталия
адвокат
Харьков
ответил 27.04.2014 22:26

Здравствуйте!

Если Вы будете легализовать Ваш самострой через судебное решение, то местный совет буде привлечен как третье лицо, и обойти это никак не получится.

Поэтому дело рисковое, советую все же попробовать в законном порядке. Это дольше, но гораздо более надежно.

Желаю Вам Удачи! 


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 25.04.2014 05:18
Обмеження на використання земельної ділянки обов'язково враховуються при будівництві. Наприклад, під земельною ділянкою може проходити магістральний газопровід, або підземні електрокомунікації. Зрозуміло, що котлованом під фундамент вони можуть бути пошкоджені, а будинком до них буде перекрито доступ для поточного ремонту. В таких випадках, будинок може бути знесений без проблем. Чимало випадків, коли люди "домовлялись" з сільрадами, міськрадами про отримання таких земельних ділянок, навіть під житлове будівництво, а потім продавали такі земельні ділянки, при цьому цільове призначення в держ.акті явно не відповідає дійсним можливостям використання земельної ділянки. Перед тим, як сплатити гроші за землю, найміть юриста, щоб перевірити що саме Ви купуєте.
0
фото
Off-line Клименко Олеся
юрист
Киев
ответил 24.04.2014 23:15
ответ исправлен 24.04.2014 23:16

Ви можете побудувати на земельній ділянці з цільовим призначеннм "під садівництво"садовий будинок до 300 кв.м. Раджу будувати тільки після отримання дозволу на будівництво задля запобігання винекненню небажаної уваги зі сторони ДАБКу, тощо та штрафів.

Які обмеження по будівнцтву встановила міська рада?


0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 24.04.2014 17:45

Доброго дня! 

На сьогодні законодавче врегулювання питань самочинного будівництва регламентується нормами статті 376 Цивільного кодексу України (ЦКУ).

Згідно з нормами частини першої статті 376 ЦКУ житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважають самочинним будівництвом, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без належного дозволу чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.

Оскільки законодавством передбачено право забудовника на узаконення самочинного будівництва шляхом врегулювання прав власності на земельну ділянку чи її користування, оформлення відповідних дозвільних документів та проектної документації на будівництво, усунення допущених порушень будівельних норм і правил під час будівництва об'єкта, виконання інших вимог, встановлених чинним законодавством (сплата штрафних санкцій тощо), судове рішення про знесення самочинно збудованих об'єктів приймається як остаточний засіб, коли забудовник не може в установлений строк усунути допущені ним порушення.

Приватні житлові будинки садибного типу, дачні та садові будинки з господарськими спорудами і будівлями приймає в експлуатацію інспекція державного архітектурно-будівельного контролю за місцем їх розташування, яка видає забудовникам на платній основі сертифікат відповідності таких будівель державним будівельним нормам, стандартам та правилам.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?