Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Пенсия

22.04.2014 15:57

Я получаю пенсию в размере 1016грн в месяц, ушла на пенсию досрочно в 55, а по новому закону должна была уйти в 57,6. С меня постоянно высчитываю процент за досрочный уход. Сейчас ожидается повышение зарплат и пенсий. Скажите, меня коснется это повышение?





Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Раневская Вера
юрист
Донецк
ответил 22.04.2014 16:56

Доброго дня!

На жаль збільшення пенсії Вам не буде.

      Прикінцевими положеннями Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (в новій редакції) передбачено, що до 1 січня 2015 року право дострокового виходу на пенсію за віком мають жінки, яким виповнилося 55 років, за наявності страхового стажу не менше 30 років та за умови звільнення з роботи. У цьому випадку розмір їх пенсії, обчислений відповідно до статті 27 та з урахуванням статті 28 цього Закону, зменшується на 0,5 відсотка за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію.     Зменшення розміру пенсії за віком застосовується протягом усього періоду отримання пенсії незалежно від її виду.

      У разі коли жінка, якій достроково призначено пенсію, до досягнення віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, працевлаштувалася, виплата дострокової пенсії на час роботи припиняється. У цьому випадку після досягнення віку, передбаченого статтею 26 Закону, відсоток, на який зменшено розмір пенсії, переглядається з урахуванням кількості повних місяців страхового стажу, набутого за період роботи після дострокового виходу на пенсію.

З повагою,



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?