Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Добрий день! При активації (оформлені) кредитної карти скористувався підробленим

22.04.2014 14:40
Добрий день! При активації (оформлені) кредитної карти скористувався підробленим паспортом. Оформлення карти не відбулося.
При спілкуванні з слідчим були проведені наступні процедури: взято пояснення та відбитки пальців. Чи повинен був слідчий надати повідомлення о підозрі у вчинені проступку і в які строки він повинен це зробити? Зі слів слідчого в подальшому ніяких дій не буде до проведення експертизи. Як мені відомо відповідно до ККУ справа має бути завершена на протязі одного місяця. Як в подальшому будуть розвиватися події якщо, як повідомлялося вище, повідомлення не надавалось та пройде один місяць? Дякую.




Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 22.04.2014 16:12

обратитесь к адвокату- уголовное дело - это не поле для устных консультаций


0
фото
Off-line "Головченко & Партнеры"
адвокатское объединение
Херсон (также Николаев, Одесса)
ответил 22.04.2014 15:33

Як вірно зазначили колеги повідомлення про підозру виносити передчасно. Вам повідомлять про підозру при наявності достатніх доказів вчинення кримінального правопорушення. Незрозуміло як факт використання завідомо підробленого документа можливо довести за допомогою відбитків пальців. Підроблений паспорт вилучили у Вас? Вас допитували у якості свідка чи Ви писали пояснення? Раджу звернутись до адвоката за місцем проживання.


0
фото
Off-line Ковріжних Валерій Вячеславович
адвокат
Ивано-Франковск
ответил 22.04.2014 15:23

Доброго дня !

Я вже залишав вам пропозицію щодо оплати за детальну консультацію з вашого питання та вступу у кримінальне провадження в якості захисника. 

Але все ж таки, надам деяку інформацію з порушеного вами питання.

Згідно ст. 276 Кримінального процесуального кодексу України 

Повідомлення про підозру обов’язково здійснюється в порядку, передбаченому статтею 278 цього Кодексу, у випадках:

1) затримання особи на місці вчинення кримінального правопорушення чи безпосередньо після його вчинення;

2) обрання до особи одного з передбачених цим Кодексом запобіжних заходів;

3) наявності достатніх доказів для підозри особи у вчиненні кримінального правопорушення.

Особливості повідомлення про підозру окремій категорії осіб визначаються главою 37 цього Кодексу.

2. У випадках, передбачених частиною першою цієї статті, слідчий, прокурор або інша уповноважена службова особа (особа, якій законом надано право здійснювати затримання) зобов’язані невідкладно повідомити підозрюваному про його права, передбачені статтею 42цього Кодексу.

3. Після повідомлення про права слідчий, прокурор або інша уповноважена службова особа на прохання підозрюваного зобов’язані детально роз’яснити кожне із зазначених прав.

А далі сподіваюсь ви зможете розібратися у своїй ситуації. 

Успіхів !


0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 22.04.2014 15:16

Повідомлення про підозру не зобов'язані вручати при першому ж допиті. Мають право зробити це будь коли.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?