Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Как пересечь границу Украины, чтобы не доказывать платежеспособность по новым за

20.04.2014 23:21
Ко мне в Украину приезжает подруга из Казахстана. Нужно ли ей иметь при себе сумму денег, которую установили по новым правилам для въезда в страну для иностранцев и граждан из РФ.У неё нет таких больших денег. Могут ли ей отказать во въезде и что можно сделать, чтобы пересечь границу без проблем?

Комментарии автора вопроса

20.04.2014 23:22
Буду благодарна за любую консультацию по вопросу. Спасибо.

20.04.2014 23:22
Буду благодарна за любую консультацию по вопросу. Спасибо.



Ответы юристов

0
фото
Off-line Лапин Александр
адвокат
Киев
ответил 21.04.2014 00:33

Згідно пункту 3 (три) ПОРЯДКУ підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України і виїзду за її межі та визначення розміру такого забезпечення, який затверджений Постановою КМУ № 884 від 04.12.2013 р. - "Іноземці та особи без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України та виїзду за її межі до іншої держави, якщо інше не визначено законами, повинні мати кошти в 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму на одну особу з розрахунку на місяць, встановленого в Україні на день їх в’їзду в Україну. 

Прожитковий мінімум - 1218 грн. х 20 = 24360 грн.

Згідно пункту 8 (вісім) вказаного ПОРЯДКУ - "Наявність достатнього фінансового забезпечення встановлюється шляхом:

візуального огляду наявності у іноземців та осіб без громадянства коштів в національній валюті України або у конвертованій іноземній валюті за курсом Національного банку на день в’їзду в Україну;

вивчення документа, в якому зазначено суму коштів та на підставі якого можна отримати кошти в банківських установах України;

візуального огляду платіжної картки міжнародних платіжних систем та вивчення виписки з особового банківського рахунка заявника, що підтверджує наявну суму коштів (виписка з банкомата);

вивчення документа, що підтверджує бронювання або оплату житла та харчування в Україні;

вивчення договору на туристичне обслуговування (ваучер);

вивчення гарантійного листа приймаючої сторони, що запросила іноземця або особу без громадянства, про взяття на себе зобов’язань із сплати всіх витрат іноземця або особи без громадянства, пов’язаних з їх перебуванням на території України та виїздом за її межі;

перевірки проїзного квитка для повернення до країни громадянської належності або країни постійного проживання, або до третьої країни з фіксованою датою".


0
фото
Off-line Ковтун Наталия
юрист
Киев
ответил 20.04.2014 23:37

пусть сделает как написал Мороз Виктор, внесет определенную сумму денег на свой счет в банке и возьмет в банке подтвеждение наличия денежных средств на счету и после этого снимет деньги со счета (например взятть в долг и на следующий день их вернуть).


0
фото
Off-line Мороз Виктор
адвокатское объединение
Киев (также вся Украина)
ответил 20.04.2014 23:24

Добрый вечер.

Правила не являются новыми и существовали и ранее.

Платежеспособность иностранца, пребывающего в Украину должна быть подтверждена документально или наличием наличных средств.

Например, это можно сделать путем внесения денежных средств на счет в банке и предоставления справки о наличии средств на счету.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?