Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

У чию власність перейшли надлишки земельної ділянки і проїзд

19.04.2014 09:47
У чию власність перейшов надлишок земельної ділянки і проїзд до неї у зв*язку з дією норми, яка виписана у пункті 4, ст.78 Земельного Кодексу України? Фактично, земельна ділянка належала прапредкам ще за царських часів і на що є відповідний документ. Ця ж ділянка залишалась після націоналізації в користуванні предків. Кому і у який спосіб, з прийняттям Кодексу, переходить у власність НАДЛИШКОВА частина зазначеної ділянки та проїзд до неї? В рельтаті безоплатної приватизації залишилось ПОНАД встановленої Законом норми 1 сотка городу та 2 сотки території для проїзду до неї. Дякую.

Комментарии автора вопроса

19.04.2014 10:06
Прошу розглянути та надати рекомендацуії щодо вирішення питання.
З повагою
Христофоров Ігор Федорович



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Лапин Александр
адвокат
Киев
ответил 19.04.2014 17:39

Наскільки  я розумію Ваше запитання, то ви скористалися правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки, яка перебувала у Вашому користуванні. При проведенні приватизації даної ділянки Вам в порядку ст. 121 ЗК України були встановлені граничні норми безоплатної передачі земельної ділянки, які виявились меньшими ніж площа ділянки якою ви користувались раніше. Тобто залишились 0.001 га городу та 0.002 га проїзду.

Вказані надлишки ви можете викупити (без аукціону), або приватизувати за іншим цільовим призначенням, якщо це дозволяє містобудівна документація вашого населеного пункту.  



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:



Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2017    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?