Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Строк давности

08.07.2013 13:50

Уважаемые юристы, разясните пожалуйста по поподу строков позовной давности по коммунальной задолженности. почему вот здесь задолженность стянута за весть строк, а не за последние 3 года. Спасибо. http://reyestr.court.gov.ua/Review/19563433

http://reyestr.court.gov.ua/Review/19563448



Комментарии автора вопроса

08.07.2013 14:15
Спасибо Вам огромное за чёткое разъяснение!



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Ляхов Игорь
юрист
Киев (также Одесса, Львов)
ответил 08.07.2013 14:13

Строк позовної давності застосовується за заявою відповідача.

У будь-яких спорах потрібен правовий захист. Судовий наказ видається  у спрощеному процесуальному порядку. Так як судові накази винесено в 2011 році, порібно подавати заяву про скасування судового наказу з поновленням строку на скасування. Викласти обставини та правові підстави незгоди з судовим наказом (строк позовної давності та інше). При наявності підстав суд повинен скасувати судовий наказ. У випадку звернення в порядку позовного провадження, у Вас виникне можливість подати заяву про застосування строку позовної давності. 


0
фото
Off-line Кацалап Андрей
юрист
Киев
ответил 08.07.2013 14:08
ответ исправлен 08.07.2013 15:23

Відповідно до частин третьої і четвертої статті 267 ЦК України позовна давність застосовується лише за заявою сторони у спорі, зробленою до винесення рішення. Сплив позовної давності, про застосування якої заявлено стороною у спорі, є підставою для відмови в позові.

Оскільки рішення по суті спору ухвалюється судом першої інстанції, а на стадії апеляційного провадження здійснюється лише перевірка законності й обґрунтованості рішення суду (стаття 303 ЦПК України), то заява про застосування позовної давності може бути розглянута, якщо вона подана під час розгляду справи в суді першої інстанції.

Тобто, якщо Ви під час розгляду справи в суді заявляли про застосування давності - суд мав таку заяву врахувати. Якщо ні - маєте таке от рішення.
Зважаючи на те, що накази 2011 року, викликає подив, що зацікавилися Ви цим питанням лише зараз.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?