Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Может мой парень гр.азербайджана приехать ко мне в Украину?

16.04.2014 22:49
Здравствуйте!! Ко мне в июле должен приехать мой молодой человек с Баку!Могут ли возникнуть у него проблемы с въездом? Его впустят в нашу страну?? а то я слышала что пускают только если есть уважительная причина!! а в гости к девушке своей это не очень то уважительная причина!!Ему страховка нужна обязательно??и где мне сделать документ о месте его проживания на это время??Помогите разобраться!! и подскажите как нам поступить в такой ситуации??!!



Ответы юристов

0
фото
Off-line Ярмак Сергей
адвокат
Харьков
ответил 16.04.2014 23:31
ответ исправлен 16.04.2014 23:32

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 4 грудня 2013 р. № 884

                                                               ПОРЯДОК 
           підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в               Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України і виїзду за її                                           межі та визначення розміру такого забезпечення

1. Цей Порядок встановлює механізм визначення достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну, їх перебування на території України, транзитного проїзду через територію України та виїзду за її межі до іншої держави та розміру такого забезпечення.

2. Дія цього Порядку не поширюється на:

іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні;

осіб, зазначених у частинах четвертій і п’ятій статті 16 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”;

іноземців та осіб без громадянства, на яких поширюється дія Закону України “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту”.

3. Іноземці та особи без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України та виїзду за її межі до іншої держави, якщо інше не визначено законами, повинні мати кошти в 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму на одну особу з розрахунку на місяць, встановленого в Україні на день їх в’їзду в Україну.

4. Якщо строк перебування іноземця або особи без громадянства в Україні становить менше або більше одного місяця, зазначена сума ділиться на середньоарифметичну кількість днів місяця (30 діб) та множиться на планову кількість днів (до цієї суми додається п’ять днів) перебування, а саме:

ФЗ = ((20 х Пmin) : 30) х (КД+5),

де ФЗ — достатнє фінансове забезпечення;

Пmin — прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на місяць;

КД — планова кількість днів перебування на території України.

5. Під час визначення достатнього фінансового забезпечення іноземця або особи без громадянства враховуються належно підтверджені фінансові зобов’язання приймаючої сторони, що запросила іноземця або особу без громадянства.

6. Наявність достатнього фінансового забезпечення або гарантія його наявності може бути підтверджена у порядку, визначеному частиною третьою статті 21 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”.

7. Контроль за наявністю достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України та виїзду за її межі до іншої держави або наявності у них можливості отримати достатнє фінансове забезпечення в законний спосіб на території України здійснюється:

у дипломатичних представництвах та консульських установах України, департаменті консульської служби МЗС, представництвах МЗС на території України під час оформлення віз для в’їзду в Україну;

у пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон під час здійснення прикордонного контролю за процедурою контролю другої лінії;

територіальними органами або підрозділами ДМС під час продовження строку перебування на території України та під час оформлення запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну.

8. Наявність достатнього фінансового забезпечення встановлюється шляхом:

візуального огляду наявності у іноземців та осіб без громадянства коштів в національній валюті України або у конвертованій іноземній валюті за курсом Національного банку на день в’їзду в Україну;

вивчення документа, в якому зазначено суму коштів та на підставі якого можна отримати кошти в банківських установах України;

візуального огляду платіжної картки міжнародних платіжних систем та вивчення виписки з особового банківського рахунка заявника, що підтверджує наявну суму коштів (виписка з банкомата);

вивчення документа, що підтверджує бронювання або оплату житла та харчування в Україні;

вивчення договору на туристичне обслуговування (ваучер);

вивчення гарантійного листа приймаючої сторони, що запросила іноземця або особу без громадянства, про взяття на себе зобов’язань із сплати всіх витрат іноземця або особи без громадянства, пов’язаних з їх перебуванням на території України та виїздом за її межі;

перевірки проїзного квитка для повернення до країни громадянської належності або країни постійного проживання, або до третьої країни з фіксованою датою.

9. У разі наявності достатнього фінансового забезпечення іноземцю або особі без громадянства в установленому законодавством порядку:

оформляється віза;

надається дозвіл на перетинання державного кордону України;

продовжується строк перебування на території України;

оформляється запрошення на отримання візи для в’їзду в Україну.


0
фото
Off-line Ярмак Сергей
адвокат
Харьков
ответил 16.04.2014 23:24
ответ исправлен 16.04.2014 23:27

Ему могут отказать во въезде в Украину по таким основаниям:

Стаття 13 ЗУ "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, Підстави для заборони в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну. 1. В'їзд в Україну іноземцю або особі без громадянства не дозволяється:
в інтересах забезпечення національної безпеки України або охорони громадського порядку;
якщо це необхідно для охорони здоров'я, захисту прав і законних інтересів громадян України та інших осіб, які проживають в Україні;
якщо при клопотанні про в'їзд в Україну така особа подала про себе завідомо неправдиві відомості або підроблені документи;
якщо паспортний документ такої особи, віза підроблені, зіпсовані чи не відповідають установленому зразку або належать іншій особі;
якщо така особа порушила у пункті пропуску через державний кордон України правила перетинання державного кордону України, митні правила, санітарні норми чи правила або не виконала законних вимог посадових та службових осіб органів охорони державного кордону, органів доходів і зборів та інших органів, що здійснюють контроль на державному кордоні; { Абзац шостий частини першої статті 13 із змінами, несеними згідно із Законом N 406-VII ( 406-18 ) від 04.07.2013 }
якщо під час попереднього перебування на території України іноземець або особа без громадянства не виконали рішення суду або органів державної влади, уповноважених накладати адміністративні стягнення, або мають інші не виконані майнові зобов'язання перед державою, фізичними або юридичними особами, включаючи пов'язані з попереднім видворенням, у тому числі після закінчення терміну заборони подальшого в'їзду в Україну.  

2. За наявності підстав, зазначених в абзацах другому і сьомому частини першої цієї статті, відомості про іноземця або особу без громадянства вносяться до бази даних осіб, яким згідно із законодавством України не дозволяється в'їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду з України.


3. Рішення про заборону в'їзду в Україну приймається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері міграції, Службою безпеки України або органом охорони державного кордону.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?