Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оренда

14.04.2014 20:05

Я, як орендар, взяв в оренду в орендодавця частку(пай, площею 6,2 га) землі. Склали договір оренди.Орендну плату в кінці року я виконав. Чи повинен я ще сплачувати якісь податки в Державу? Окрім цього, я обробляю свій пай своїми силами і декларую свої прибутки, згідно закону(по декларації). Дякую.



Комментарии автора вопроса

17.04.2014 19:55      комментарий относится к Раневская Вера
Доброго вечора пані Віро.

Мушу просити пробачення за те, що не зміг своєчасно відреагувати на Ваше запитання: чи залишився я задоволеним на відповідь стосовно мого запитання про орендні відносини.
Тож з огляду на те, що формат мого запитання був дуже стислий, тому й відповідь на нього була стримана. Я акцентую в своєму запитанні на ось що.
Суть мого запитання полягає в тому, що якщо я взяв в оренду земельну ділянку, а з орендодавцем розрахувався згідно договору, і сума розрахунку становила не менше ніж мінімальна сума орендного платежу, встановлена законодавством з питань оренди землі, то я, з логіки речей, отримав певний дохід, бо інакше це б виглядало як банкрутство. Так от, з цього свого доходу, після сплати оррендодавцю орендної плати, я повинен сплачувати якіс податки, чи ні? Я звичайна фізособа, тоб то одноосібник. Про те, що якщо я не є суб'єктом господарювання, то нараховувати та сплачувати до бюджету податок на доходи орендодавця мені непотрібно - я вже з Вашого коментаря зрозумів. Мене турбують мої доходи від цієї оренди і сплата з них податку. Чи не виходить так, що я розраховуюсь за оренду з орендодавцем, та ще й повинен сплачувати додатковий податок Державі? Чи не є це подвійне оподаткування?
Дякую за відповідь.
З повагою Володимир.

14.04.2014 20:10
Питання про оренду землі і сплаті податків за її використання.



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Раневская Вера
юрист
Донецк
ответил 17.04.2014 22:33

Доброго вечора!

Це не є подвійним оподаткуванням.  1)   Сума виплаченої  орендної плати  орендодавцеві  є Вашими витратами. 2)   Вашим  доходом є сума коштів,  отриманих від  реалізації продукції (робіт, послуг)  зменшеної  на суму  понесених витрат.

З повагою,


0
фото
Off-line Раневская Вера
юрист
Донецк
ответил 14.04.2014 22:18

Доброго вечора,

       відповідно до пп. 170.1.1 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України податковим агентом платника податку - орендодавця щодо його доходу від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю) є орендар. 
     При цьому об’єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж мінімальна сума орендного платежу, встановлена законодавством з питань оренди землі.

     Якщо Ви не є суб'єктом господарювання, то нараховувати та сплачувати до бюджету податок на доходи - орендодавця  Вам непотрібно. Оскілько відповідно до пп. 170.1.5 п. 170.1 ст. 170 Кодексу, особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету, є платник податку - орендодавець.


0
фото
Off-line Сильнова Анжелика
адвокат
Запорожье
ответил 14.04.2014 21:32

Податки сплачуються з доходів. У разі отримання Вами доходів Ви повинні сплатити податки. Виникає питання чи зареєстровані Ви як підприємець, на якій формі оподаткування знаходітесь або здійснюєте оброблення земельної ділянки для власних потреб 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?