Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

фіксація перетину кордону

18.06.2013 13:07

Доброго дня. Допоможіть будь-ласка при вирішенні питання "який порядок фіксування перетину Державного кордону України, чи є бази даних щоб визначити коли я перетинав кордон, і чим воно регулюється"??





Ответы юристов

0
фото
Off-line Мовчан Виталий
юрист
ответил 18.06.2013 14:24
ответ исправлен 18.06.2013 14:25

У вашому запитанні потрібно використовувати: ЗУ "Про прикордонний контроль"; ЗУ "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" та постанову КМУ "Про затвердження Правил перетинання                   державного кордону громадянами України" від 27.01.1995 року № 57 із змін.

Відповідно до п. 13 Правил, під час здійснення  прикордонного  контролю  уповноважені службові    особи    підрозділу    охорони    державного   кордону використовують  бази  даних  Держприкордонслужби  про  осіб,   які перетнули державний кордон.

Також відповідно до п. 19 Правил та п. 1 ч. 3 ст. 12 ЗУ "Про прикордонний контроль", відмітки про  перетинання   державного кордону   не проставляються у паспортних  документах  громадян  України,   за   винятком випадків  їх  особистого  звернення  з  метою  проставлення  такої відмітки.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?