Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Штраф за порушення електромережі

21.03.2014 14:32
Доброго дня. В якості металобрухту хотів викопати арматуру біля високовольтного стовпа, від якої колись до стовпа йшов трос(для підтримки стовпа). Нічого не викопавши пішов додому. Після 22 години являються участковий з 2 представниками міліції, проводять обшук і нічого не найшовши забирають до відділку, тому що хтось бачив, що я знімав провода. Тепер я маю заплатити штраф за пошкодження електромережі. Чи маю я право відмовитися платити штраф, якщо я нічого не крав?

Комментарии автора вопроса

21.03.2014 18:56      комментарий относится к Лапин Александр
суду не було, необхідно покрити витрати на відновлення системи кріплення

21.03.2014 14:35
що мені робити в даній ситуації?



Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Лапин Александр
адвокат
Киев
ответил 21.03.2014 22:05
ответ исправлен 21.03.2014 22:06

Незрозуміло хто саме вимагає від вас сплатити штраф і на підставі чого???

Якщо є факт крадіжки проводів, то повинно бути заведено кримінальне провадження за ст. 185 КК України. Якщо є факт пошкодження об"єктів електроенергетики то заводять провадження за ст. 194-1 КК України.

З вашого питання незрозуміло чи порушувалось взагалі кримінальне провадження за вищевказаними подіями. Якщо порушувалось, то повинно бути досудове слідство, вас повинні допитати і лише в разі наявності переконливих доказів справа направляється до суду. Лише суд прийме рішення про вашу винуватість, чи невинуватість і лише суд вправі покарати вас штрафом.

Ви повинні розуміти, що в даному випадку штраф - це вид покарання за вчинення пртиправних дій. В даному випадку штраф на вас може бути накладений лише на підставі вироку суду. Якщо такого вироку немає то і штраф ви сплачувати не повинні.

В подальшому прошу Вас формулювати питання більш коректно з наданням більшої інформації. 


0
фото
Off-line Лапин Александр
адвокат
Киев
ответил 21.03.2014 18:04
ответ исправлен 21.03.2014 18:07

Коли ви ставите питання, будьласка, вказуйте чи є вирок суду відносно Вас, дата винесення вироку, за якою статтею кримінального закону, яке покарання Вам було призначено.

Якщо на даний час крмінальне провадження на стадії досудового слідства або в суді, то раджу вам звернутися до адвоката, інакше Вас можуть визнати винним у вчиненні злочину і призначити відповідне покарання.

Якщо вирок суду відносно Вас вже є, то раджу оскаржити його у встановленому законом порядку.


0
фото
Off-line Боровець Сергій
юрист
Ровно
ответил 21.03.2014 15:55

відмовитися платити штраф - собі дорожче, заплатите в подвійному розмірі.

краще найняти юриста по місцю, і з ним ходити до слідчого, збирати докази, шукати свідків, заявляти клопотання про їх допит



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?