Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Голова ОСББ

19.03.2014 16:53

Доброго дня. Голова ОСББ не надае довідку про склаж сімї, тому що є борг по квартплаті. Чи правомірні такі дії???ДЯКУЮ



Комментарии автора вопроса

21.03.2014 00:49
В прокуратуру вже скаржились, вони або кажуть"розбирайтесь самі" або взагалі нічого не роблять, голова ОСББ має звязки з прокурором района, підскажіть, будь ласка, що робити?

20.03.2014 14:02
Всім дякую за відповіді, проте заяву з проханням видати довідку вона прийняла ще в кінці січня(розписавшись на ній), але довідку не видає. Також з причин заборгованості по квартплаті районне управління соціального захисту населення відмиовляється надати довідку що особа користується пільгами як чорнобилець для подання до устанор по сплаті комун. послуг(газова служба, київобленерго, водоканал), хоча ці послуги мешканці сплачують окремо від квартплати. Як вплинути на голову ОСББ та управління соц.захисту????



Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
Проблемы с ЖЭКами. Как их решить? Сергей Панасюк.
В этом ролике мы поговорим о проблемах с ЖЭКами, о качестве коммунальных услуг и как бороться с ЖЭКами Запомните...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Надеждов Федір
Донецк
ответил 21.03.2014 10:54

Звертайтеся до юриста, готуйте заяву в суд.


0
фото
Off-line Мальцева Татьяна
Бородянка
ответил 21.03.2014 00:48
ответ исправлен 21.03.2014 00:49
Этот ответ юрист предпочёл удалить :)
0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 20.03.2014 15:30

Скаржитись: До Прокуратури районного, до Обласного УПСЗ на районне УПСЗ. Головне, що є відмітка про сдачу звернення, і немає відповіді на запит.



Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию
0
фото
Off-line Надеждов Федір
Донецк
ответил 20.03.2014 15:26

Подайте заяву в прокуратуру.


0
фото
Off-line Максимик Михайло Петрович
юридическая компания
Запорожье (также Дніпропетровськ, Мелітополь, Миколаїв, Київ)
ответил 19.03.2014 18:19
Відмова голови ОСББ цілком не законна! Посилайтесь на Закони України "Про звернення громадян" та "Про доступ до публічної інформації".
0
фото
Off-line Надеждов Федір
Донецк
ответил 19.03.2014 17:40

Згоден з Рибінцевим С.

Законодавство України не містить такої підстави у відмові у видачі довідки про склад сім'ї як заборгованість по квартплаті.


0
фото
FIND
On-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 19.03.2014 17:14

Доброго дня! Відмова керівництва ОСББ є незаконною. Вам необхідно спочатку звернутися до них з письмовим зверненням (яке обовязково зареєструвати) про видачу цієї довідки, з посиланням на ч. 1 ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011, № 2939-VI – кожна особа має право доступу до інформації про неї, яка збирається та зберігається. Це стосується і будь-якої довідки, що містить інформацію про особу чи членів її сім’ї. Така інформація (довідка) може бути надана особі на підставі інформаційного запиту, який складається у довільній письмовій формі (обов’язково слід зазначити ПІП та поштову адресу особи, яка подає запит). Відповідно до ч.1 ст. 20 цього ж Закону ОСББ має надати письмову відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня його отримання. Законодавством  України не передбачено право ОСББ не надавати інформацію у зв’язку  з наявністю боргу за житлово-комунальні послуги




Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?