Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Продати несформовану частку в ТОВ

29.05.2012 11:54
Мої вітання. Я учасник ТОВ, але хочу продати свою частку. Проблема в тому, що, за словами нотаріуса, я не можу її продати, доки повністю не сплачу свою долю. Чи можна в договорі купівлі-продажу частки вказати, що за мене її доплатить покупець?



Ответы юристов

0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 10.10.2012 14:20

Доброго дня!

Можете вийти з ситуації наступним шляхом:

1. Нехай ЗЗУ приймуть рішення про зменшення статутного капіталу ТОВ (якщо Ви єдиний учасник, то проблем з прийняттям рішення не буде);

2. Внесіть відповідні зміни до Статуту та зареєструйе їх в ЄДР;

3. Продавайте свою частку.


0
фото
Off-line Кацалап Андрей
юрист
Киев
ответил 29.05.2012 11:55

Відповідно до п.4 ст..53 Закону України «Про господарські товариства» частка учасника  товариства з обмеженою відповідальністю може бути відчужена до повної її сплати лише в тій частині,  в якій  її уже сплачено. Таким чином, якщо, наприклад, Ваша частка учасника становить 25%, і для її повного формування ви маєте сплатити 250 грн., а фактично Вами сплачено лише 100 грн., то і відчужити ви маєте право лише 10% корпоративних прав ТОВ. На жаль, норма прописана доволі чітко і подвійного тлумачення не допускає. Так що для продажу частки, Вам спочатку доведеться доплатити внесок.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?