Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Забрали землю

06.03.2014 13:13

Добрий день! підкажіть будь-ласка. Чи існувало поняття на 1991 рік державний акт на право користування земельною ділянкою? Яким документом підтверджувалося право користування земельною ділянкою на 1991 рік, і окремо на період 1991 рік-2009 рік.

Питання в тому, що суд записав у постанові , що я не надав докази. Суд послався на п2. статті 120 ЗКУ, адже я отримав у спадщину будинок, але сільська рада не надала мені право користування городом, хоча за земельною книгою записано за моєю мамою право користування 0,33га земельної ділянки. Я від неї успадкував будинок і просив сілраду надати користування земельною ділянкою 0,33 га. Город забрали та віддали сусіду, а мені залишилося лише 0,03 га конкретно під будинком. Суд постановив незаконність моїх вимог щодо визнання незаконним рішення сыльради. Із постанови "при цьому право користування на земельну ділянку переходить до набувача лише у випадку, якщо відчужувач це право мав та воно було посвідчене державним актом на право постійного користування земельною ділянкою. Позивачкою не надані докази які підтверджували б її право чи право спадкодавця на користування спірною земельною ділянкою посвідчене державним актом".

Конкретного рішення сільради про користування ділянкою немає, вони не знають чтому мама записана користувачем, але представник повідомила, що запис відбувся у звязку із отриманням мамою спадщини від своєї мами (моєї бабусі). Я вважаю, що постанова незаконна,адже є чітко записаний п.2 статті 120 ЗКУ. Я отримав спадщину і автоматично отримав право користування всією земельною ділянкою. За документами земельна ділянка числиться як 0,33га без поділу на город та прибудинкову частину.

Допоможіть мені будь-ласка!!!

 

Ы куди звертатися з апеляцыэю до обласного апеляцыйного суду чи до адмыныстративного апеляцыйного суду?





Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Бондарева Ольга
Киев
ответил 06.03.2014 14:33

За апеляцією звертатись до юриста, щоб Вам грамотно склали апеляційну скаргу. Подавати апеляційну скаргу на Постанову до апеляційного адміністративного суду через місцевий суд, в строк 10 днів з дня Постанови.   Після травня 2009 року в Земельному Кодексі діє норма про перехід права користування земельною ділянкою під та навколо будинку при переході права власності на будинок.  З 1991 року почали видавати державні акти на землю. Сільрада мала право розпорядитись землею, на яку у Вас не було правовстановлюючих документів. Вам треба було домовлятися з сільрадою, а для захисту Ваших інтересів у судах існують юристи.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?