Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Прописка

27.02.2014 00:07
Доброї ночі, чи вважається просрочення 10-ти денного терміну зміни місця прописки адміністративним правопорушенням?



Ответы юристов

0
фото
PREMIUM
Off-line Уманець Сергій
адвокат
Киев
ответил 27.02.2014 08:01
ответ исправлен 27.02.2014 08:02

Згідно п.2.1. "Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів" Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом десяти днів після прибуття до нового місця проживання зареєструвати місце проживання. 

стаття 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлює відповідальність за проживання громадян, зобов'язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання чи перебування - у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На сьогоднішній день це від 17 до 51 грн.



З повагою, Уманець Сергій, тел. 050-380-2684, 044-229-5154, 098-6144-576
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?