Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Вартість оформлення паїв (технічної документації)?

26.02.2014 19:35

Доброго вечора! Батьки моєї мами померли і тепер вона переписує паї.

Від сільської ради дають лист з таким текстом (пай батька)

«Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для передачі у власність земельних часток або паїв П.І.П розміром 2 умовних кадастрових гектарів, для ведення товарного с/г виробництва на території. »

скільки така процедура коштуватиме?

Тому що при оформленні паїв матері в квитанції

«квитанція 1. За технічну документацію 2. За планово-картографічний матеріал»

навпроти пункту 1 вказано 1300 грн,

це при тому, що вона сказала, нібито відняла 300 грн, яких скорше мама дала як завдаток (це вона просила дати завдаток, щоб була впевнина, що дійсно мама прийде за цією документацією і її забере, бо інакше вони надарма проведуть роботи) в переоформленні було вказано такі дані 2 га — загальна площа паю 1,5 га — рілля 0,5 га — сінокіс невже так дорого.

Це ж не робляться заміри.Карти паїв готові просто переписати хочу розібратись чи можна з них вибити правду і не платити непонятно за що такі гроші буду вдячний за відповідь, за джерела де можна знайти відповідь. Якщо потрібно ще якихось додаткових даних — пишіть, хочу терміново розібратись дякую, чекаю відповіді



Комментарии автора вопроса

26.02.2014 21:33      комментарий относится к Удаленный Пользователь
Ясно! значить виходить 300 грн - чиста взятка, а 1300 справедлива плата! дякую за відповідь)
просто подумав що крім такого посилання на Закон є ще якісь нормативні акти де вказано законодавчо розрахунки і вартість таких оформлень, і що 85 грн це мене стосується)

26.02.2014 21:24      комментарий относится к Удаленный Пользователь
всі ж документи готові: карти, сертифікати, держакти. просто переписати власника...невже так дорого?

26.02.2014 21:23      комментарий относится к Удаленный Пользователь
Касьянов Николай, так чого тоді стосуються такі слова? це не про таке саме оформлення?

Власники земельних сертифікатів сплачують вартість зе млевпорядних робіт, необхідних для виділення земельної частки (паю) в нату рі, та виготовлення державного акта на право власності на землю.

Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки» від 03.12.1999 р. № 1529/99, вартість робіт за виготовлення технічної документації з видачі державних актів не повинна перевищувати розмір п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 85 грн.



Ответы юристов

0
фото
Off-line Костромина Виктория
юрист
Киев (также вся Украина)
ответил 26.02.2014 22:08

оно где то и есть в таких пределах


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 26.02.2014 21:27

Та мені-то навіщо це казати?

Але, так було і ще дуже довго буде.

Дуже радий буду тут помилитися.


0
фото
Off-line Удаленный Пользователь
ответил 26.02.2014 19:44

Та хіба це дорого?

А заплатити доведеться, бо інакше спадщину не оформите.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?