Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Повторне проведення експертизи

02.06.2013 20:19

Підкажіть, будь ласка, чи може адвокат на стадії ознайомлення з матеріалами досудового розслідування заявити клопотання про проведення повторної експертизи (судово-медична експертиза для вирішення питання про досягнення потерпілою статевої зрілості) , бо з висновками першої він не погоджується? 





Доступные специалисты в области уголовного права и процесса

Возможно Вам будут полезны следующие видеоконсультации

Могут ли посадить за долг банку?
Могут ли посадить за долг банку?
В этом ролике мы поговорим возможной криминальной ответственности за неуплату кредита Один из часто задаваемых...
Панасюк Сергей (юрист)
г. Киев

Ответы юристов

0
фото
Off-line Хмільовська Світлана
юрист
Тернополь
ответил 03.06.2013 10:31

Доброго дня! Так, адвокат може заявити таке клопотання.


0
фото
Off-line Мовчан Виталий
юрист
ответил 02.06.2013 21:52

Відповідно до п. 1.2.10 Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень, затв. наказом Міністерства юстиції України від 08.10.98 № 53/5 із змін. та доповн. експертами виконуються первинні, додаткові, повторні, комісійні та комплексні експертизи.

Відповідно до ст. 242 та ч. 1 ст. 243 КПК України, на стадії досудового розслідування, сторона обвинувачення залучає експерта за наявності підстав для проведення експертизи, у тому числі за клопотанням сторони захисту.

В даному випадку "проведення експертизи" включає в себе і проведення повторної експертизи, що дозволяє вашому адвокату на стадіїї досудового розслідування (стадії ознайомлення з матеріалами досудового розслідування немає, так як вона входить в стадію досудового розслідування) заявити клопотоння про призначення повторної експертизи.

Також, відповідно до п. 1.3 названої вище Інструкції та ч. 2 ст. 243 КПК України ваш адвокат має право самостійно залучати експертів на договірних умовах для проведення експертизи.

На останок, у разі відмови слідчого, прокурора в задоволенні клопотання сторони захисту (адвоката) про залучення експерта особа, що заявила відповідне клопотання, має право звернутися з клопотанням про залучення експерта до слідчого судді (ч. 1 ст. 244 КПК України).


0
фото
Off-line Давидюк Оксана Леонидовна
юрист
Киев
ответил 02.06.2013 21:30

Вважаю, що можна, оскільки на стадії досудового розслідування застосовуються всі передбачені законом заходи для забезпечення ефективності досудового розслідування. Юристи, які отримали свідоцтво адвоката(тобто можуть бути захисником в кримінальному провадженні) і мають відповідну практику нададуть Вам відповідь, яка носить більш практичний характер.



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?