Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Плата за пай

26.02.2014 09:11
По завещанию получили от бабушки пай, но 9 лет его не переоформляли,когда пошли на переоформление, то сказали на фирме в которой наш пай что выплаты за эти 9 лет не получите так как эти деньги сплачивались в государство согласно законодательства, действительно ли есть такой закон о сплате процентов государству пока не было владельца даного пая? спасибо



Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 26.02.2014 09:47

Доброго дня! Непереоформлені (або ж невитребувані) паї - це земельні частки (паї) власники яких невідомі, або ж відмомі, але з будь-яких причин не оформили своє право на пай (сертифікат).Відповідно до статті 13 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)" "Нерозподілені (невитребувані) земельні ділянки за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради чи районної державної адміністрації можуть передаватися в оренду для використання за цільовим призначенням на строк до моменту отримання їх власниками державних актів на право власності на земельну ділянку, про що зазначається у договорі оренди земельної ділянки, а власники земельних часток (паїв) чи їх спадкоємці, які не взяли участь у розподілі земельних ділянок, повідомляються про результати проведеного розподілу земельних ділянок у письмовій формі, у разі якщо відоме їх місцезнаходження". Отже РДА має право укладати відповідні договори оренди. Але це може стосуватися виключно земельних паїв, не виділених в натурі, тобто тих, власники яких не отримали державні акти або (після 01.01.13 р.) свідоцтва на право власності. В разі смерті спадкодавця у орендаря земельної ділянки не зникає обов'язок сплачувати орендну плату. В вашій ситуації, орендар до моменту оформлення спадщини може депонувати належну до виплати орендну плату або виконати свої зобов'язання шляхом внесення суми орендної плати на депозитний рахунок нотаріальної контори, наприклад. В будь-якому випадку ви як спадкоємець маєте право на отримання всієї суми орендної плати одарзу пілся оформлення права на спадщину.




Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?