Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Декретна відпустка

24.02.2014 17:07
Доброго дня!У мене таке питання:я зараз останній рік в інтернатурі,повинна на роботу ,як лікар,вийти з 1-го серпня 2014р.Народжувати повинна також в середині серпня.Чи можу я піти в декрет пізніше 30-го тижня вагітності,оскільки,я так розумію,що якщо я піду в декрет на інтернатурі,то це рахуватиметься мені ,як академ.відпустка?а мені це не треба.Я хочу,щоб 3 роки декрету мені були зараховані,як відпрацювання на державу(я навчалася на бюджетній формі).Що для цього потрібно?куди звертатися?



Доступные специалисты в области конституционного права

Ответы юристов

0
фото
Off-line Кравчук Микола
юрист
Киев
ответил 03.03.2014 11:36

Відпустка у зв"язку з вагітністю та пологами і відпустка по догляду за дитиною - це два різних види соціальних відпусток. Перша надається за 70 днів до і 56 днів після пологів, а друга - відповідно до ст. 18 ЗУ "Про відпустку", "Після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. 



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?