Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Арендна плата за майнові паї

12.02.2014 23:41
Арендна плата за майнові паї не платилася вже декілька років.Якщо її будуть виплачувати потрібно враховувати коефіціент інфляції?І як саме повинна проходити ця виплата?Дякую.



Доступные специалисты в области земельного права

Ответы юристов

0
фото
FIND
Off-line Рыбинцев Сергей
адвокат
Днепропетровск (также Киев)
ответил 13.02.2014 15:55
Добрий день!
При встановленні суми плати за оренду земельного паю слід мати на увазі, що відповідно до п. 1 Указу Президента "Про додаткові заходи щодо соціального захисту селян - власників земельних ділянок та земельних часток (паїв) "№ 92 вона має бути не менше ніж 3 % вартості земельного паю. Згідно зі ст. 22 Закону про оренду землі орендна плата можне справлятися в грошовій, натуральній і відробітковій (надання послуг орендодавцеві) формах. Сторони можуть передбачити в договорі поєднання різних форм орендної плати. Також відповідно до ст. 21 Закону про оренду землі розмір орендної плати слід розраховувати з урахуванням індексу інфляції, якщо інше не передбачено договором.   Орендна плата за місяць розраховується за формулою   ОрП за місяць = ОрП за рік : 12 х І інф.року х І інф.місяця,   де ОрП за місяць – розмір орендної плати за місяць у гривнях; ОрП за рік – розмір орендної плати за рік у гривнях; І інф.року – індекс інфляції з початку поточного року до дати укладання договору оренди; І інф.місяця – індекс інфляції за перший місяць оренди. Якщо іншого не передбачає Ваш договір оренди земельного паю, користується нормами вищевказного Закону та Указу Президента

Ваш юрист у Дніпропетровську,Києві, Одесі // (050) 3202873 ribintsevss@gmail.com
Показать контактную информацию

закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?