Индивидуальная консультация
Платная консультация гораздо быстрее и эффективнее
Бесплатная онлайн консультация
Задайте Ваш вопрос и получайте ответы юристов




 
Украина

Оформлення карточки прикордонного руху

12.02.2014 13:26
Я проживаю в прикордонній зоні з Польщею менше 3 років. Але я одружений і моя дружина має карточку прикордонного руху. Чи можу я отримати картку прикордонного руху???
Дякую



Ответы юристов

0
фото
Off-line Панченко Валерий
юрист
Луганск
ответил 13.02.2014 16:12
Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху.

1...

d) жителі прикордонної зони - особи, які постійно проживають у прикордонній зоні не менше трьох років, що підтверджується відповідним документом.

2. Положення цієї Угоди поширюється також на подружжя, неповнолітніх і повнолітніх дітей, в тому числі й усиновлених, що залишаються на утриманні осіб, визначених у пп. d) п. 1 цієї статті, та неповнолітніх і повнолітніх дітей, у тому числі усиновлених, які залишаються на утриманні іншого з батьків, навіть якщо вони постійно проживають у прикордонній зоні менше ніж 3 роки.

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/MU08258.html



закрыть

Узнать стоимость услуги юриста

Поделись этим вопросом с друзьями:


Категории вопросов





 

Телефон для связи

+38 (067) 2097711
 


Wayforpay Visa MC Privat24
2011 - 2016    Freelawyer.ua - Все права защищены
Для быстрого входа или регистрации используйте соцсети

Я юрист
Я клиент
Да, Я принимаю условия Пользовательского соглашения
Я хочу получать уведомления сайта
Уже зарегистрированы?